Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg igazat mondhat erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igazat mondhat erről?

Figyelt kérdés

Nemolyan régen megismertem egy srácot, de még nem jöttünk össze, csak sokszor a tudtomra adta már, hogy szívesen lenne velem.

Csak van 2 dolog ami miatt kicsit hezitálok. Az egyik az, hogy katonaként szolgál és sokszor van kiküldetésen, szóval megkért, hogy csak akkor menjek bele a kapcsolatba, ha ezt bírnám. A másik pedig amiről nem tudom, hogy miért titkolja ennyire vagy egyáltalán igazat mond-e róla, de volt egy barátnője, akivel házasság előtt álltak, de aztán mégsem lett belőle semmi. Született egy gyerekük, de most már nem tartják egymással a kapcsolatot. Többet nem is beszélt róla, de azért kicsit érdekelne hogy pontosan mi történt. Próbáltam kicsit kérdezősködni, de nagyon nem akart róla mondani semmit.


20/L (ő pedig 29/F)


2016. okt. 8. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy te kész vagy-e a gyerekét elfogadni, mert a későbbiekben nem a szakításuk oka fog problémát okozni, hanem az elfogadás hiánya a gyermeke felé. Ebbe bele gondoltál már?
2016. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20 évesen ne bonyolódj ilyen kapcsolatba, ezt férfiként mondom. Gyerek, külföldi munka, ezek önmagukban is sokaknak vállalhatatlan dolgok. Egy húsz éves pedig szerelmet akar nem huszadrangú lenni egy kapcsolatban. Mert ebben sajnos az leszel.
2016. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdés tényleg az, hogy igazat mond-e? Arra az a válasz, hogy igen, nyilván igazat mond. Ha viszont az a kérdés, hogy mit tegyél, egyetértek a második válaszolóval.
2016. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!