Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmetek hogy viseli az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmetek hogy viseli az ellenkező nemű barátokat?

Figyelt kérdés
Van barátom szeretjük egymást. Van egy régi haver akivel még mindig nagyon jól elvagyok persze tudja a barátom és látszólag nem zavarja, már a kapcsolatunk elején beszéltem rola meg hogy nem akarok tőle semmit de masok azt hiszik. Szoval nem féltékeny. De sok helyen meg ezért elég féltékenyek szoktak lenni és elég általános igy probaltak a fülembe ültetni a bogarat. Titeket zavar ha parotok ellenkező nemű barátjával tölti az időt amikor nem eggyütt vagytok?
2016. okt. 10. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én párom ezt teljesen jól kezeli. bízik bennem, és szerencsére mások ebbe nem szólnak bele.


Az ő gyerekkori barátja messze lakik, néha neten dumálnak. Mikor utoljára találkoztak, ott voltam én is. (nyaralásból hazafelé meglátogattuk a munkahelyén)

2016. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a párom féltékeny lett volna valaha a férfi barátaimra vagy haverjaimra, akár minimálisan is, nem lenne a párom. Nálam zéró tolerancia van a féltékenységre. Hogy viseli? Ugyanúgy, mint ahogy én az ő női barátait: nyitott és barátságos módon. Természetesen nem zavar, ha időt tölt velük, mint ahogy őt sem.
2016. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A férjemnek van egy pár női barátja, többhöz köze is volt a múltban, közülük 1, akivel szoros kapcsolatot ápol. Az elején résen voltam, figyeltem nagyon, de megbízható típus, nem félek tőle, hogy bármit csinálnának a hátam mögött. Amíg nem szolgál rá az ellenkezőjére, addig maximálisan megbízok benne.
2016. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elsőre kis féltékenységgel viseli, de aztán hamar átmegy a fején, hogy nincs ok rá.

ugyanez nálam :)


nem zavar


f

2016. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!