Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Esz, vagy sziv? Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esz, vagy sziv? Mit tegyek, avagy hogyan dontsek? Szeretnek napirendre terni az uggyel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

18 eves vagyok es a legelso komoly kapcsolatom mindennapjait elem. Egy nagyon rendes,-onzetlen,-dolgos,-jo kedelyu es helyes emberrol van szo. Nagyon tud szeretni,amit korabban soha nem kaptam senkitol..Nem regota vagyunk egyutt,de tenyleg,mintha a sors szanta volna,(a megismerkedesunk is ezt sugallja). Jo a kapcsolatunk,harmonikus es oszinte,(teny h minden friss kapcsolat vmi hasonlo,tudom..)

A lenyegre terve, en megis valahol valami masra vagyok. Nem mas valakire, hanem magara az eletre, arra a szabadsag erzetre, fuggetlensegre,arra a szabad szellemisegre,amit megszoktam. Tudjatok en egy eleg eros es hatarozott szemelyiseg vagyok,rengeteg celom,akmom van,ami arra varattat,h mindent egyedul erjek el,mert erre tettem fel a lapjaim,de ezekbol lejjebb adtam,mikor ott volt a sor, h Mi ketten. Rengeteg pelda vesz korul, ismerosok, rokonok, kiknek az eletuk megelese, monotonitasa tolem tavol all, s azt erzem uton vagyok valami olyas irany fele,amit valojaban meg nem szeretnek. Gondolok itt a csaladvallalasra, egyuttelesre. Baratom tolem azert idosebb, es tudvan tudom h O ezen dolgoknak idejet tapossa..Neha latja rajtam e problema jeleit,mikor mar tenyleg elmelyulok a sajat gondolataimba es mosolyogni se vagyok kepes. Nezem Ot is, hisz szeretem,de ugyanakkor sajatmagamat tartom elsodlegesnek es a ki nem teljesedett vagyaim. Hisz a teljesitmenyert,annak gyumolcseert letezunk.Sokak benne ragadnak egy ketsegekkel tele,zurzavaros kapcsolatban, en ilyenteren is szeretnek merni es tenni,de ugy,h tudom megeri es nem banom meg. Nem tudom Ti ereztetek-e mar effelet bizonyos elethelyzetekben. Tudjatok, azt a bizonyos "stabil" talajt,de elegedetlenseget. Egyszeruen keptelen vagyok ele allni es azt mondani, ne haragudj, de nekem meg dolgom van..

Elnezest a karakter sokasagaert, de jol esett leirni..:) Szeretnem,ha leirnatok a velemenyeteket,esetleg ellatnatok 1-2 erdemleges es hasznos hozzaszolassal, mindezt normalisan, ill.kulturaltan!:)

Koszonom!


2016. okt. 13. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az első három szó a lényeg: 18 éves vagy.

Ebben a korban teljesen természetes, hogy még élni szeretnél, és amit itt sokan nem akarnak megérteni, hogy a nagy korkülönbség ebben a formában tud kiütközni: hogy máshol tartotok az életben.

Ugyanakkor meg kell jegyeznem, írtad az elején, hogy korábban más típusú (személyiségű) emberekhez vonzódtál. Itt is lehet egy kiskutya elásva... mert az ember preferenciáját tudattalan sémák határozzák meg, és ha valaki nem illik ebbe a sémába, akkor lehet vele bármilyen szuper a kapcsolat, nem fogjuk magunkat jól érezni benne. Ezért nem tudnak sokan mit kezdeni a "jófiúkkal": egyszerűen mert nincs ilyen mintájuk.

Gondold végig, hogy neked milyen a férfi mintád (kisgyerekkorból) és hogy a jelenlegi párod mennyire passzol ebbe a képbe.

2016. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért áll a barátod ezeknek a vágyaknak az útjában ? Nem írtál konkrét példát, de ha tényleg szereted és ő is téged, talán együtt is teljesíthetitek azokat, vagy legalábbis támaszt nyújt mikor hazaérsz és megpihennél. Legalábbis megpróbálhatnátok, nem egyből ennyire radikális lépésen gondolkodni. Szerintem mindenképp mond el ezt a párodnak és beszéljetek róla, ő, hogy állna az álmaidhoz, úgy könnyebb lesz dönteni is, ha ismered az ő véleményét, hozzáállását, tudtok-e harmonizálni nem csak a jelenben élve.
2016. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!