Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van még mindig bűntudato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még mindig bűntudatom, ha egyszer elengedtem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe bele vagyok zúgva. Ő ezt nem viszonozza. Amikor konkrétan közölte, hogy nem lehet semmi, nagyon összetörtem, nem akartam elfogadni, és továbbra is a közelébe akartam férkőzni, ráakaszkodtam és ő megmondta, hogy zavarja, hogy zaklatom, akkor eset le, hogy nem is rá voltam tekintettel, hanem csak saját önző vágyammal foglalkoztam és ettől bűntudatom lett, ezért elengedtem őt, többé nem próbálkozom nála. Azt szeretném ha boldog lenne, de még mindig gyötör a bűntudat mert annyira nehéz elfogadni, hogy nem lehetünk együtt. Most is főleg magamra gondolok, magamat siratom. Lehet, hogy nem is azért hagytam elmenni ,mert annyira szeretem, hanem csak hogy jó véleménnyel legyen rólam, meg mert amúgy se bírnék így a közelében lenni, hogy nem lehetünk egy pár. Többé nem fogom látni, kapott egy jó álláslehetőséget Ausztriában, holnap utazik.
2016. okt. 17. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Mert múltadban rosszat okoztál neki viselkedéseddel.

Realizáld csak múlt s már nem vagy ugyanaz és volt bűntudat nincs bűntudat.

2016. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!