Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt barátom?

Figyelt kérdés
Volt egy program ahova régen járt haverjaival meccsre. Most nemrég elhívott magával, de nem akartam menni mert 1 órával hamarabb szólt. Mondtam neki, hogy akkor menjen haverjával, barátnőmet ki kellett kísérni oda ahol volt a meccs mert barátnője adott neki valamit. Barátom azt mindta, hogy őt a meccs érdekli azért jár. De mikor oda mentünk láttam, hogy lányokkal van meg egy haverjával. Ezért én is ott maradtam vele egy ideig utána baráti tarsaságba becsatlakoztam ott én is. Most elhivtam én barátomat, de azt mondta, hogy már lebeszélte 2 haverjával meg azokkal a lányokkal. Kicsit rosszul esett főleg, hogy az a lány akivel voltak barátomnak képeket küldözgetett a lábárol mikor nem voltuk egyutt. Utána mondta, hogy egy fokkal feljebb lépett a meccs, hogy bandáznak stb. Mindegy utána mondtam is neki, hogy akkor menjen velük velem meg majd haza jön. Mondta, hogy max ha haverjaival megyek. (Nem szeretem a baratait, nem elfogadóak, akkor is úgy nézett rám haverja) De utána mondta, hogy lehet mennek még valahova, meg majd jön ha végez. Kitalált kamu sztorikat, hogy mit csinálnak még. Utána benyögte, hogy azt a csajt kell buszhoz elkísérni aki küldözgette a képeket haverjaival. Mondtam neki, hogy meccs után fél órával fel tudunk még hozzánk menni, mert szüleimmel lakom és mikor vége elég késő es ne zavarjuk oket. Azt mondta, hogy jó de akkor is kiakarják kísérni meg mért baj szüleimnek az a plusz 20 perc. Aztán mondtam, hogy akkor menjünk hozzájuk és akkor kikiséri, de ahol ő lakik csak később van busz de szüleim már nem engenek mert elég veszélyes. És erre írta, hogy most mit csináljak? (Meg mikor írtam, hogy elmehyek velük mondta, hogy nem tetszene a társaság,meg ők mennek ide oda haverokhoz) szerintetek csak én érzem úgy, hogy fontosabb hogy kikisérje haverokkal buszmegállóba a csaj mint hogy hozzám jöjjön?

2016. okt. 18. 14:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Meg mondtam, hogy menjünk el ketten. Ő meg annyit mondott, hogy mit csinálnánk csak ülnénk. (Pedig ő mondta, hogy csináljunk több közös programot) kérdeztem, hogy és haverjaiddal mit csinálnál, velem nem éreznéd jól magad? Azt írta hogy ohmm de, de velük hülyülünk,bandázunk,kötekedünk.

Meg mikor ott voltam meccsen és köszöntem el tőle alig akart vissza ölelni meg csókolni.

2016. okt. 18. 14:32
 2/11 anonim ***** válasza:
sajnos már a másik csaj kell neki...tuti..
2016. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kerdeztem hogy mert kell meg mert fontosabb a csaj kisergetni. O meg azt mondta hogy nem fontos csak ha veluk megy akkor illik kikiserni. A csaj mulkor se veluk ment csak oda mentek. A baratom haverjaival ment. Ok meg csatlakoztak. Most is ugy lesz.
2016. okt. 18. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ne hidd el, de sajnos ez az egész azt mondja, hogy NEM VAGY FONTOS NEKI. Bocsi, nem bántásból írom, de te kérdezted.
2016. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt magyaráztam neki. De nem fogja fel amit mondok.
2016. okt. 18. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Oh, sajnálom. Tényleg sajnálom. Szerintem lehet jobb,ha nem lovalod bele magad ebbe a kapcsolatba, nem tudom, mióta vagytok együtt, vagy hány évesek vagytok.. Hát a legjobbakat azért..Előző kettő voltam. 29 N
2016. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
17
2016. okt. 18. 16:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ..... 17 éves fejjel ilyet tenni, hogy megbánt egy lányt :( :D
2016. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele. Lehet így jobb lesz. De őt nem igazán hatotta meg a dolog szerintem. Nem ugy látszott.
2016. okt. 18. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!