Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legrosszabb ok amiért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legrosszabb ok amiért a segítségetekre szorulok az az, hogy a BARÁTOM NEM ÉRZEM ÚGY, HOGY FÉRFI lenne, DE ő elvárja, hogy én tökéletes Nő legyek, mitévő legyek? 18L

Figyelt kérdés
Egy és fél éve vagyunk együtt... eggyidősek vagunk.Ezelőtt fél évvel volt egy veszekedésünk (a gyerekességeivel kapcsolatban) és most szintén ugyanezen összevesztünk.(Nekem a családomban mindkét fél megvan és neveltek belém tisztességet, becsületet, bizalmat, de az ő családi helyzete nem volt teljes és nem tanítódott meg neki teljesen az illem meg a hozzátartozó dolgok..de elfogadtam,nekem ő kellett) A baj ott van h én segítettem neki az EMBERSÉG-hez felállni és el is fogadta, miután valahogy nagy nehezen belátta h jót akarok és szeretem azért teszem... magyarul a kapcsolatban én, mint nő hordtam a nadrágot.. tűrtem egy darabig. Féléves évfordulonkon sírva ültem mellette és kérdezte: ''mii a baj''( szeretetre,odafigyelésre és nőként kezelve szerettem volna ebben a párkapcsolatban lenni..elvártam volna egy rózsát v egy romantikus sétát akár) Elnéztem. Kiálltam mellette a barátaimmal szemben is, ajándékokat kapott( ruha cikkek:poló,dzsekik, Születésnap, csakúgy kis meglepik, ha nem harcoltam volna ki nem lenne még mai napig öltönye és egy sima fehér ingje sem...erről beszélünk), egyéniségét erősíteni próbáltam mert zavart, h soha nem volt véleménye és nem figyelt semmire, rá is csak próbált.. és mindig én voltam aki megmondta hová menjünk,mit csináljunk ő meg hallgatta és jött.Most meg azt mondja nincs szüksége hisztikre..és legyen vége ha nem szeretem úgy ahogy van...(de azok a hisztik az ő neveletlenségeiért voltak és mert nincs megjelenése és nem férfi egy kapcsolatban, önfejű).Összevesztünk pénteken és azt mondtam ne dobjuk el ezt az egészet a hétvégét töltsük külön,gondolkodjunk..ő már akkor telefonba büszkén: akkor legyen vége neki nincs olyan h időkérés..és mondtam hétfőn hívjon és a döntéseink megbeszéljük (azért mondtam az időkérést hogy körvonalazódjon,az hogy hiányzik?szeretem?szükségem van rá? ezek és ehhez hasonló kérdések..)Röviden, tömören ennyi.. Normális, segítőkész válaszokat, véleményeket várok tőletek.

2016. okt. 2. 11:58
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném: Vagyis fog változni? Belátja egyszer? Van értelme az egésznek?
2016. okt. 2. 12:06
 2/32 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

Anyámra emlékeztetsz... neki is megvan a maga értékrendje és azt akarja a környezetére erőltetni! És teszi ezt mint egy szent missziós! "Én a javát akarom". Csak azt elfelejti, hogy nem mindenki kér belőle. Ha hagynám a mai napig beleszólna az öltözködésembe, hogy még "csinosabb" legyek, mert az én stílusom olyan mint a "kifutódisznó". Meghatározná a gondolkodásomat is ha tehetné.


A párod egy különálló lény. Olyan amilyen. Ő nem kér a te "jóindulatodból", ő úgy érzi jól magát, ahogy. Ha nem tudod elfogadni, akkor be kell látnod, hogy nem ő az embered. Nagyon jó missziós lenne belőled, de csak akkor van foganatja, ha a másik fél is vevő erre. Ha nem akkor csak megerőszakolod szegényt. Szóval én a párodnak adok igazat.


Legközelebb olyan férfival gyere össze akivel gondolatilag egy síkon vagytok. Sokkal egyszerűbb és boldogabb lesz az életetek.

2016. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%

A barátodtól függetlenül ez alapján nemhogy tökéletes nő, de még nő sem vagy. Egy dacos kislányt írtál le, aki addig hisztizik, amíg minden nem alakul úgy, ahogy ő szeretné. 18 évesen nem is tudom, hogy gondoltad, hogy te érett nő vagy ő pedig érett férfi lesz. Még rengeteg dolognak kell történnie veletek, hogy azok legyetek. Ha pedig ennyire nem működik, akkor véget kell vetni neki és nem ráerőltetni olyan tulajdonságokat, amikkel nem rendelkezik még.


Összegezve: mindketten gyerekesek vagytok, de te még hisztis és csőlátású is.

2016. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagytok összeillők. Egy kapcsolatban mindenki változik, átvesszük egymástól a szokásokat, ahogy összecsiszolódunk. De elsősorban saját magadon akarj változtatni, ne rajta. Ez esetben úgy tűnik túl sok és túl nagy változtatást akartál ráerőltetni. Ettől senki nem lesz boldog. Jobb ha külön lesztek.
2016. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
20%

Jesszusom, és az ilyen gyökér srácoknak vannak barátnőik. Eszem megáll. Nem azért, de ha az elején tudtad, hogy olyan, amilyen, akkor miért kezdtél egyáltalán bele? Nem vall felnőttes felfogásra azt hinni, hogy egy ember alaptermészetét meg tudod majd változtatni, főleg, amilyen családi mintákat hozott magával (amiről persze nem tehet).

Szóval szerintem hanyagold, értelmesnek tűnsz az írásod alapján, de valójában mégsem lehetsz az, ha egy ilyen sráccal együtt maradsz. Nem értem ezt a világot, százszor jobb fej férfiak tengetik egyedül napjaikat, miközben egy ilyen még csak fiúnak is alig mondható valaki mellett ott van egy szerető barátnő.

2016. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
18 éves férfi illetve 18 éves nő. Gyerekek vagytok még!
2016. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem megváltoztatni akartam és akarom de ami sok az sok.. nekem volt még párkapcsolatom és már nem az olyanra vágyom h csak találkozzunk szórakozzunk stb. nekem társra van szükségem és láttam benne az akarást..hasonlít egyrészt apukámra.. és ez nekem fontos (apukám a példaképem mint férfi) és alkalmasnak találtam. Újrahangoztatom nem megváltoztatni akartam de belementem mégis a kapcsolatba és ''ráfáztam'' nem felistenítést vártam senkitől de aki azt írta h gyerekes kislányt lát annak nem volt eddig kisebb korú ''haveri barátnője'' v barátnője aki érettebben gondolkodott..
2016. okt. 2. 12:35
 8/32 anonim ***** válasza:
66%

"Újrahangoztatom nem megváltoztatni akartam"

Pontosan ezt csináltad, ráadásul tervezetten. Te nem vagy tisztában azzal, hogy mit csinálsz vagy próbálsz beadni egy mesét.


"aki azt írta h gyerekes kislányt lát annak nem volt eddig kisebb korú ''haveri barátnője'' v barátnője aki érettebben gondolkodott.."

Tudjuk, minden kamasz lány érettebb az átlagnál. Csak akkor ki az átlag, ugye...


Egyébként teljes méretékben éretlen vagy és kicsit már betegesen az apádat keresed a fiúkban/férfiakban.

2016. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de ez KAMASZ LÁNY segítséget kért nem leblamálást..
2016. okt. 2. 12:50
 10/32 anonim ***** válasza:
48%
Ez már beteges, hogy apád hasonmását keresed a fiúkban... Mielőtt lehurrognál, ezt te írtad!
2016. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!