Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felsültem a szerelemvallásnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felsültem a szerelemvallásnál, elszúrtam, nem tudtam kimondani, mit tegyek most? Mi lesz így?

Figyelt kérdés
Ma délután buszon le tudtam ülni a lány mellé akit már hónapok óta nézek és beleszerettem (és ami még fontosabb haveromék mondták hogy elvileg én is bejönnék neki, a mai reakciói alapján pedig ez igaz lehet), és kiderült hogy mindketten a plázába megyünk, szóval gondoltam beülhetnénk a kávézóba is, kettesben beszélgetni. Gondoltam ott megmondom neki. Mikor végeztünk mondtam neki hogy elmegyek vécére, várjon ott mert valami nagyon fontosat kell mondanom neki. Láttam rajta hogy felcsillant a szeme, de mikor visszatértem és a szemembe nézve kérdezte hogy mit akartam mondani, leblokkoltam, nem tudtam kimondani, és reflexből azt mondtam hogy semmit, hülyeség volt, nem fontos. Láttam hogy csalódottság ült rá, és egy rövid szia kíséretében otthagyott. Ledermedtem, nem tudom miért volt ez, és gondolom nagyon rontottam az esélyeimen. Nem tudom írjak-e neki, tisztázzam-e, vagy egyáltalán megpróbáljam-e még egyszer elhívni valahová. Ti mit tennétek? Mennyi esélyem maradt? (20F)
2016. okt. 18. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább örülj neki, hogy az első randin nem kezdtél el hülyeségeket beszélni... :) Mindenképp kezdeményezz egy újabb találkát, de ne kávéra, hanem valódi randira hívd. Így a blamádra is ott a magyarázat: nem merted randira hívni. De szerelemmel az első beszélgetés után jobb, hogy nem jöttél elő.
2016. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy irj neki es hivd el randira! valoban butasag lett volna elso randin szerelmet vallani, ez eleg ijeszto lett volna. A masodikon se mondj neki ilyeneket. Persze, azt mondhatod, hogy jol erzed magad vele, vagy hogy varod a kovetkezo talit, de szerelmet vallani majd jopar randi utan. Meg nem is ismered.
2016. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nő olyan mint egy szép virág. Locsolod, gondozod, kedveskedsz neki....Aztán levágod és eladod.
2016. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most ez komoly, hogy sikerült végre kettesben lennetek a plázában, "beoltod", hogy majd mondasz neki vmit és Te elmentél vécére??? Úgy otthagytam volna a srácot, mint a huzat!! Elgondolom,hogy a srác elmegy a vécére, elvégzi a dolgát, előtte roppant kíváncsivá tesz, nekem ez sok(k) lenne, mintha felhívta volna odabent a mamát, hogy most akkor mit is mondjak a kiszemeltemnek? Ok, beijedtél, van ez így, de ezt a vécét egyenlőre felejtsd el! Akkor ne egyél, igyál annyit vagy mit tudom én, de ne hagyd magára a lányt többet! És ha találkozott volna vkivel? Olyan kínos lett volna neki, hogy:

- szia Mari, hát te?

- beültem egy ismerősömmel a plázába, végeztünk, de elment a vécére...


Tedd azt, ahogy a többiek írták, de a buddit felejtsd el vele egy időre!

2016. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!