Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudja kimondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja kimondani a barátom, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
Én mindig szoktam őt dicsérni, meg mondani, hogy mennyire jól néz ki, de ő ha mondja, akkor is csak olyanokat, hogy hát te se panaszkodhatsz, vagy ha mondom, hogy milyen szép ez a rózsa, akkor "pont mint te". Már mondtam neki, hogy engem ez zavar, és szeretném ha néha kimondaná rendesen, hogy szép vagy, de ez egy hónap után se működik, pedig mostmár másodszorra hoztam fel. Tudom, hogy szép vagyok, meg jó az alakom, de ez azért rombolja az önbizalmam. Ez komolyan annyira nehéz lenne kimondani? Vagy hogy vegyem rá?

2016. márc. 5. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

"Tudom, hogy szép vagyok, meg jó az alakom"


Ezek szerint annyira mégsem...

2016. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
ha tudod, hogy szép vagy akkor miért várod el mástól, hogy mondogassa? veled van, valószínűleg szépnek talál.
2016. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 VirágésBence ***** válasza:
93%
Lehet neki teljesen idegen, de ha mondogatod neki szépen türelmesen akkor egy idő után biztos feloldódna.
2016. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
ha nem vagy szép,akkor nem vagy szép
2016. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
mert nem vagy szép, ennyi
2016. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Kár hogy ennyire önbizalom hiányos vagy. Inkább magadat tedd rendbe, ne a másikat szekáld a butaságaiddal. Ha ő nem mondja, akkor rombolja a te önbizalmadat.

Nyilván azért van veled, mert szépnek talál, de ezt nem kell mindig hangoztatni.


Ha meg tudod, hogy csinos vagy, akkor meg? A tetteiből nem következhetsz arra, hogy szeret téged?


Ezzel az állandó mondogatással egy idő után az őrületbe fogod kergetni és készülhetsz egy vitára emiatt.

Megéri ez az önző viselkedés neked?

2016. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Talán mert "szódával elmegy" katefória vagy.


Istenem, nem akarok lelkeket a földbedöngölni, de ennyire vakok vagytok? Tényleg nem láttok az orrotoknál tovább? Pedig annyi egyértelmű jele van ha "csak tart" titeket az aktuálos hapsitok, nem pedig szeret...

Gondolkozzatok..

2016. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
62%

Ha nem vagy szép, minek hazudjon?

Làtja, hogy öntelt vagy.

"Hogyan vegyem rà?" Jajj Istenem, sajnâllak.

"Te sem panaszkodhatsz" De gàààz:D:D:D

Te csak istenítsd tovàbb, bòkolj neki, Istenem!

2016. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha tudod magadról, hogy szép vagy, akkor mi okból rombolja ez az egész az önbizalmad?


Lehetséges, hogy mégsem tetszel annyira neki. Különben nem ismeretlen jelenség az sem, hogy valaki összejön egy csajjal, aki annyira nem is tetszik neki, mert nincs más választása.

2016. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
miért nem tudja?
2016. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!