Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan, mikor és esetleg mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mikor és esetleg mire hívjam meg az osztálytársamat, és ti az én helyemben hogyan cselekednétek? Részletek a leirasban

Figyelt kérdés
18 éves vagyok megkértem az egyik osztálytársnőmet, hogy segítsen a tanulásban és ő szívesen segít azt mondta. Hálából el szeretném hívni valahova és amúgy is jobban meg szeretném ismerni és talán nagyon jó barátok lehetünk. Eddig annyira nagyon a párkapcsolatokról és egymás szerelmi ügyeiről nem sokat beszélgettünk de én szeretnék időt és alkalmat keríteni hogy beszélgessünk egy jót. Ti hogyan cselekednétek az én helyemben ??

2016. okt. 18. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hát szerintem mondd el neki, hogy szeretnéd meghálálni a rád fordított idejét, ezért arra gondoltál, hogy meghívod x helyre. Én ebben az esetben azt hiszem valami olyan helyre vinném, ahová nem jár gyakran az ember, de lehet beszélgetni. Például vagy valami különlegesebb fajta cukrászdába, vagy teaházba, Frei-kávézóba :D...nem tudom. Ez attól függ neki milyen az érdeklődési köre, de ezekkel arra szerettem volna utalni, hogy ne egy egyszerű kocsmázós-kólázós fíling legyen, hanem valami különlegesebb, ahol vagy olyat ehet, vagy csinálhat amit nem gyakran. Így jól is érzitek magatokat, és tudtok beszélgetni is egy jót. Sőt, ha még azt is mondod, hogy mittomén...régóta szeretted volna kipróbálni ezt vagy azt...vagy ezt a helyet vagy azt a helyet és hogy lenne-e kedve elmenni veled...hálád jeléül meghívod...akkor talán, de csak talán kevésbé hiszi azt, hogy konkrétan randira szeretnéd hívni :)
2016. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt úgy is el fogod ba szni (99%) (lehet lepontozni...), de legalább tapasztalatnak jó lesz, hogy lásd hogyan NEM kell a nőkkel viselkedni, ha akarsz is tőlük valami romantikusabb dolgot
2016. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!