Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor én most kit szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most kit szeretek tulajdonképpen? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az ex barátom szakított velem 3 hónapja. Nehezen, de tovább léptem. Csúnyán viselkedett, egyáltalán nem becsült meg engem. Lelkileg nagyon megviselt hogy akit szeretek, ennyire magának értetődőnek vesz, nagyon szerelmes voltam belé. Majd pár hétre rá elkezdett könyörögni, de nem akartam, hogy újra bántson, ezért hárítottam. Nem olyan rég megismerkedtem egy fiúval, kedve volt, jó éreztem magam vele. Egy baráti társaság révén találkoztunk. Aztán újra felkeresett az exem, hogy adjak neki egy új esélyt, nagyon sokan mondták, hogy még mindig nem tud elfelejteni, és nagyon szeret, sokat sír miattam. Egyszerűen ezeket nem tudtam figyelmen kívül hagyni, mikor a másik fiúval beszélgettem, vagy találkoztam, akkor is a volt barátom járt a fejembe. Hiányzott, hogy ő nem a volt barátom. Úgyhogy megmondtam a srácnak, hogy én még valószínűleg nem vagyok erre felkészülve, még nem léptem túl az exemen, nem akartam becsapni. A volt barátommal újra beszélünk, bár bizalmatlan vagyok vele szemben kicsit még, de próbálok neki új esélyt adni. Eddig úgy gondoltam, hogy még mindig szerelmes vagyok belé, de most úgy érzem, hogy hiányzik a másik fiú. Ez miért van szerintetek?

19/L 20/F(ex)



2016. okt. 19. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy akitől a racionalitás olyan messze áll mint makó jeruzsálemtől. Figyeld majd a válaszodban megtalálod azt amit írtam rólad.
2016. okt. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezt most légyszíves fejtsd ki, mert nem szeretném, ha elbeszélnénk egymás mellett! :)
2016. okt. 19. 01:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell az exemről, hogy bárkit megkaphatna, nála mindig vannak jelentkezők. :)
2016. okt. 19. 01:11
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyedben nem adnék még egy esélyt az exnek. Te mondtad, hogy csúnyán viselkedett, nem becsült meg. Ha újra vele leszel és elkezd unatkozni, megint bántani fog lelkileg, mert ő nem változott meg. Szerintem legyél kicsit egyedül, hogy tisztázni tudd magadban a dolgokat, túl tudj lépni az exen és csak utána kezdj új kapcsolatot. Az exszel se muszáj beszélni, ne befolyasoljon.
2016. okt. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kell egyből máshoz rohanni? Nem lenne egyszerűbb kicsit egyedül lenni, hagyni, hogy lenyugodjanak ez érzelmek?
2016. okt. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!