Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az, hogy a levegőjeg...

Miért van az, hogy a levegőjegyű embereket vonzom be az életembe, de tulajdonképpen nem nagyon szeretek velük lenni, mivel én szűz/kos nő vagyok, és megfigyeltem, hogy leginkább a föld/Tűz v. föld/föld jegyű emberekkel szeretek egy társaságba lenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a levegőjegyek imádnak társalogni, beszélgetni(főleg nők)- nekik aztán teljesen mindegy, hogy Bak vagy -e vagy Oroszlán, másrészt lazák, nyitottak (férfiak)-ami a Kos ascendensednek imponál.Ettől függetlenül felszínesebbek ezek a kapcsolatok; viszont azért ott bujkál a lehetőség, hiszen az ascendensedhez "illenek" a levegőjegyek!
2010. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Lehet,hordoznak valamit,amit meg kell tanulnod,bármennyire is nem tetszik.
2010. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tűz jegyű vagy! A tűznek éltető eleme a levegő. Nme biztos, hoyg az a jó neked, ami kellemes. Az a jó, ami előre visz, ami növeszt. A levegő...

Csak a víztől óvakodj! Aföldet(agyag) átalakítod

2010. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi lehet vajon az amit meg kell/lene/ tanulnom? Jó lenne tudni.... Biztos sok dolog van.
2010. máj. 14. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A levegő-jegyek eleve intellektuális személyiségek,tehát általában mindenben járatosak egy kicsit,(vagy nagyon,ez emberenként változó)ezért sokféle dolgot tanulhatsz tőlük.Amiket nem:kitartás,hűség,munkához való hűség,"cselekvés- fontosság".

Mindenestre,azt lehet mondani,hogy a három levegő jegy(Vízöntő,Ikrek,Mérleg)ösztönző erőt gyakorol másokra,és ez mindig jó,szóval nézd a társaságuk előnyeit!

2010. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!