Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy Fülöp-szig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy Fülöp-szigeteken élő kathoey, össze vagyok zavarodva, mert félek, ugyanakkor én is érzek iránta valamit, mit tegyek? 23F

Figyelt kérdés

Szerelmes belém egy nagyon kedves kathoey, aki a Fülöp-szigeteken él. Tudnotok kell, hogy a kathoey emberek fiúnak születtek, de lelkükben lányok. Ő testében fiú, mert nem válltoztatta meg nemét testi értelemben, ugyanakkor, a szívében, ő nő. A kathoey emberek lényegében nagyon sok hasonlóságot mutatnak a transznemű emberekkel.


Személyes is találkoztunk 1 hónapja, amikor Magyarországon volt látogatóban. (Egyik itt élő ismerősét látogatta meg egy művészeti rendezvényen.) Amikor találkoztunk, ő nagyon kedves volt hozzám, nagyon jól megértettük egymást és remekül éreztük magunkat. Fogalmam se volt róla, hogy ő kathoey, teljes mértékben azt hittem, ő egy olyan lány, aki testében is nő. Lényegében, tényleg elképesztően megtévesztő a dolog, mert szerintem 100 emberből 95 azt mondaná, hogy ő testében is lány. Az arca gyönyörű és hosszú haja van, alkatilag is nagyon nőies és öltözködésében is, én is azt hittem, született lány, amikor először találkoztunk.


Láttam a szemében, hogy nagyon kedvel engem, közvetlen volt hozzám és (lévén, azt hittem, ő egy született lány) én is viszonoztam a kedvességét. Azóta hazarepűlt, s interneten beszélgetünk minden nap. Elmondta nekem, hogy szerelmes belém, nagyon boldog, hogy találkoztunk, illetve azt is, ő kathoey. Lévén, hogy toleráns és megértő ember vagyok, azt mondtam neki, hogy nincs semmi problémám ezzel, én elfogadom őt, viszont elmondtam neki, csak barátság lehetséges közöttünk. Azért mondtam ezt, mert ő nem született lány.


Elfogadta döntésem, azt mondta, megérti, hogy csak barátkozni szeretnék vele, viszont ő továbbra is szenvedélyesen szeret engem. Az igazság viszont az, hogy össze vagyok zavarodva. Úgy értem, tudom, hogy ő nemi értelemben, nem lány, de lelkében igen és nagyon jól megértjük egymást. Ő udvarias, szereti a művészeteket (ő fest, én rajzfilmeket és képregényeket készitek digitális program segitségével), fantasztikus érzés, hogy mindig odafigyel rám és megért engem.


Fogalmazzunk úgy, ha a társadalom megértőbb lenne, teljes mértékben hidegen hagyna, hogy ő testében nem lány. A félelem, bizonytalanság miatt mondtam neki, hogy csak barátság lehetséges közöttünk. De mondom, nagyon kedves és megértő velem, udvarias, illetve lelkében nő. Tudnotok kell, hogy én a lányokat szeretem és még sohasem beszéltem transznemű, vagy kathoey emberrel, de a lelkemben azt érzem, én is szeretem őt.


Hamarosan ismét leszalkalmunk találkozni, mert 1 hónap múlva, újra elutazik Magyarországra, szintén egy művészeti rendezvény miatt. Nem tudom, hogy mit tegyek, mert a legjobb barátomnak tartom, fantasztikusan megértjük egymást, de félek komolyabb szintre lépni. És azt sem szabad elfeledni, hogy ő a Fülöp-szigeteken él, nem pedig Európában.


Mi lenne a helyes döntés? Maradjunk csak barátok, vagy engedjek az érzéseimnek és legalább próbáljuk meg a dolgot?


2016. okt. 20. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsmondatod: "fogalmazzunk úgy, hogy ha a társadalom megértőbb lenne, teljes mértékben hidegen hagyna, hogy ő testében nem lány".

Tehát megszeretted, fontos lett számodra, igényled a kapcsolatot vele...

Ha csak ez lenne, kapásból mondanám, hogy vágj bele, de számíts az ezzel járó nehézségekre (pl. szexualitás), amiket meg kell oldanotok...

De ehhez jön még a távolság, alapesetben (férfi-nő, egyértelmű szerelmi kapcsolatban) is hatalmas nehezítő körülmény, hát még így...

Figyelj, a helyedben én semmiképp sem engednék el egy ilyen értékes kapcsolatot (nevezzük szerelminek, barátinak, tökmindegy), ugyanakkor szem előtt tartanám az ezzel járó nehézségeket, a kétségeimet pedig elsősorban Vele osztanám meg...! Bármi is lesz - vagy nem lesz ebből -, egyedül ő az, aki tud ebben segíteni, de ahhoz teljes mértékben őszintének kell lenned vele...

2016. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az #1vel.

Ne engedj el semmikepp egy ilyen kapcsolatot mert a tarsadalmi elvaras ezt diktalja.

De azt mindenkepp elotte(!) gondold at h mennyire fer bele h egy futykossel tobb lenne a dologban mint amit megszoktal.

Ertsd: ha csak bebeszeled magadnak h ez ok es elesben esetleg a tested maskent reagal,nagyon megbantanad vele ezt az embert.

2016. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huuu, érdekes helyzet, teljesen àtérzem a dilemmàdat. Elàrulnàd, mire jutottàl azota?
2016. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!