Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után mondtátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtátok el a párotoknak, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, de nem túl soká.
2016. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 hét után és szex közben mondtam én először, ő pedig szex után...:)


27/N

2016. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy hónapig randizgattunk, utána eldöntöttük, hogy megpróbáljuk együtt, és még majdnem egy hónap volt, mire mondtam neki.

26/n

2016. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én párom egy hét után mondta, nekem picit több idő kellett hozzá. Persze mikor ő mondta már én is tudtam, hogy nagyon kedvelem de épphogy akkor lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak(részben egyébként miatta). Szerencsére nem volt belőle semmi kínos szitu, hogy nem egyszerre mondtuk ki. Mikor mondta én biztosítottam róla hogy nagyon kedvelem megértette, hogy nekem még kell ehhez egy kis idő addig nem is mondta többet :)
2016. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy kezdem az udvarlást.
2016. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!