Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy ismerkedtetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy ismerkedtetek meg életetek párjával?

Figyelt kérdés
Minden romantikus és nem romantikus történet érdekel. Szívesen olvasnék pár siker történetet. :)

2016. okt. 25. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
A barátnőmet 3 éve ismertem meg, egy óránk közös volt. Hát meg kell mondjam, az első pillanatban megfogott. Mosolygós, kedves lány, szép arc, és külsőre is pont az ideálom, de tényleg, mindenbe. Akkor még elég félénk srác voltam, közeledni nem igazán közeledtem, meg hát barátja is volt, teljesen felesleges lett volna. Viszont ugye fél évet 1 órán együtt voltunk, és hát összebarátkoztunk. Nem titkolom a következő félévben "véletlenül" pont oda vettem az órákat, ahova ő. Elvoltunk, barátilag jóban voltunk, meg hasonlók. Én közben próbálkoztam a lányoknál, nem sok sikerrel. Volt aki becsapott, meg hát volt sok sima elutasítás is. A barátnőm ekkor még a régi barátjával élt egy közös albérletbe. 1 éve kb, hogy megtörtént az, hogy az exe megcsalta. Teljesen ki volt borulva, nem akarta látni a srácot, de hát vele lakott, szóval nem tudott mit csinálni. Aztán még aznap este sírva felhívott, hogy teljesen ki van borulva. Mondtam neki, hogy jöjjön le a parkba, beszélgessünk kicsit. Beszélgettünk, megvigasztaltam, láttam rajta, hogy szabályosan undorodik attól, hogy fel kell mennie a sráchoz. Ekkor pont nem volt albérlőtársam, és egy kis szoba pont üres volt az albiban, és ezt mondtam is neki, hogy pár hétig jöjjön oda. Először persze nem akart, de látta rajtam, hogy segíteni szeretnék, ezért meggyőztem. Felmentünk hozzá, az exét leállítottam, amig gyorsan összepakolt. Elmentünk hozzám, főztem neki egy teát, és beszélgettünk továbbra is. Nagyon sírt, ezért átöleltem. Ekkora éreztem, hogy magához húzott, majd megcsókolt. Én leállítottam, vagyis konkrétan szerelmet vallottam neki, mert mondtam, hogy nincs olyan nő a Földön, akire jobban vágynék, mint rá, de nem szeretném kihasználni a csalódását arra, hogy lefektessem. Később azt mondta, hogy ebbe a pillanatban döntötte el, hogy kellek neki. Éldegéltünk egymás mellett 1-2 hétig, tök jól elvoltunk, filmeztünk, borozgattunk. Aztán mondta, hogy barátnőjénél van hely, átköltözik. Aztán amikor pakolt, bementem hozzá, és megkértem, hogy maradjon itt. Itt volt a második vallomásom, ott már tiszta fejjel bevallottam, hogy mennyire szeretem, és nem szeretném ha itt hagyna. Hát azóta itt van velem, és attól függetlenül, hogy első kapcsolatom (ezt csak azért mondom, mert sokan jönnek a nem élte ki magát szöveggel), nincs olyan lány akiért lecserélném, remélem ő lesz életem párja :) 23/F
2016. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy egyetemi szórakozóhelyen. Odajött, tüzet adott, aztán minden ment a maga útján. Ennek már 10 éve,6 éves házasok vagyunk és egy 4,5 éves kisfiú szülei.
2016. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Lazán, felnyalattam szegény lánnyal az aszfaltot. Sanda gyanúm, nem bánta meg és én sem.
2016. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

munkahelyemen lakott, mint vendég

kb 3 hónapig volt ott folyamatosan, és a 2. hónap vége fele mentünk el étterembe vacsorázni és elhívott egy hétre nyaralni

2016. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Én tévedésből jelöltem be páromat facebookon (összetévesztettem valakivel). Persze, kapott az alkalmon, felajánlotta, hogy ettől függetlenül ismerkedhetnénk. Hát, mit ne mondjak, nagyon döcögősen ment a beszélgetés :D

Végül szilveszterkor úgy alakult, hogy nagyon ellaposodott a buli, ahol voltam, így elhívtam, hogy csatlakozzon, legalább találkozhatunk, meg dumálhatunk személyesen. Ő épp akkor fogadta meg, hogy nyitottabb lesz, nem mond nemet. Nos, csodálatos este volt. Csak pár csók csattant, de valahogy minden gesztus, átkarolás reflexből jött, mintha évek óta együtt lennénk. (Kicsit mindketten meg is ijedtünk ettől, annak ellenére, hogy nagyon élveztük.) Átbeszélgettük a hajnalt, végül megállapodtunk, hogy megismételjük ezt. Utána valahogy eltűnt a varázs. Nehezen találtuk a közös hangot. Ehhez talán az is hozzájárult, hogy tipikus nőcsábásznak gondoltam, amiről mára kiderült, hogy messze nem igaz, soha nem.is volt ilyen típus. 2 hónap kellett, hogy meg tudjunk nyílni egymásnak.

Azóta viszont zökkenőmentes minden :) Ennek lassan egy éve, de azóta tökéletes a kommunikációnk, sose veszekszünk, csak megbeszéljük, ha problémánk van. Támogatjuk egymást mindenben, és teljes az összhang, szeretet, törődés. Valahogy nincs kétségünk afelől, hogy együtt fogjuk leélni az életünket, és minden akadályt megugrunk majd együtt. Már többször felmerült, hogy akár a kezemet is megkérné, csak én félek még kicsit, mert nem akarok dobálózni ilyesmivel. Szeretném, ha megfontolt döntés lenne. Bár kár tagadni, engem is magával ragad néha a lelkesedése, főleg, miután volt, hogy szinte sírva vallott szerelmet, mert elöntötték az érzések. Pedig nem egy nyálas, romantikus típus :)

26/n

2016. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 T.A.M.i ***** válasza:
100%

Társkereső oldalon. Nem vagyok bulizós, sokat dolgoztam, és nem a munkahelyemről akartam válogatni.

Sok hülyével beszéltem, de csak 2 sráccal találkoztam, többszöri telefonos beszélgetés után. A második sráccal az első randi nem volt túl romantikus , több programon voltunk, akartam de nem engedte fizetni a részem. Aznap egy ártatlan csók csattant csak. Aztán kialakult minden. Ennek lassan 10 éve. Nem mindig könnyű, de meg kell dolgozni a kapcsolatért. A rózsaszín köd eltűnik... A szerelem megfakul, de az egymás tisztelete nem, és szerintem ez az egyik legfontosabb része a kapcsolatban. Amig fel tudok nézni a másikra és érzem, hogy a másik is rám ...

Meg a kommunikáció, na ezen sokat kellett és kell is dolgoznunk.

Egyébként 2 kisfiunk van :)

2016. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Belenéztem a tükörbe.
2016. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem a tudakozótól a számát és elhívtam sétálni.
2016. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Már azelőtt is ismertük egymást, mielőtt összejöttünk volna. Közös volt a baráti társaságunk néha összejárogattunk bulizni. Már úgy ismertük meg először is egymást, hogy mindkettőnknek volt párja így különösebben nem nagyon érdeklődtünk egymás iránt, csak jól el voltunk a társasággal. Aztán valamilyen véletlen folytán majdhogynem egyszerre lett vége a kapcsolatunknak (kb egy hetes elcsúszással) és ennek kapcsán elkezdtünk beszélgetni támogattuk picit egymást és végül egy hét sem telt bele már hajnalokig beszélgettünk. Most leszünk 10 éve együtt és már úton van a második lurkó is :)
2016. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen talalkoztam vele eloszor. Idosebb mint en, egy kicsit meg is ijedtem amikor ugy nezett ram, mintha fel akarna falni... :)

Aztan minden buli alkalmaval beprobalkozott nalam, de nem tudtam hinni neki, nagy csajozogep volt allitolag (utolag mindent elosztok kettovel amit mondtak rola). Vegul tavasszal adtam be a derekam es lefekudtem vele. Egyre tobbet kezdtunk beszelgetni, majd egyszer mar csak azt vettem eszre hogy ugy megyek fel hozza, hogy csak aludni fogunk es semmi szex. Vegul o vallott szerelmet nekem. Az elso perctol fogva egyutt elunk. Egy eve.

Vannak tervek es sok vita, de mindennel csak erosebb lesz a kapcsolatunk.

2016. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!