Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, hogyan ismerkedtetek...

Csajok, hogyan ismerkedtetek meg jelenlegi vagy akár életetek párjával?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok már 1hónapja hogy szakítottam az első szerelmemmel, a srác átvágott, kihasznált, hazudott nekem.

Most úgy érzem soha semmilyen srácban nem fogok tudni bízni többé és sosem leszek szerelmes, és én sosem megyek férjhez, olyan lehetetlennek tűnik

Ti hogyan ismerkedtetek meg vagy találkoztatok a vőlegényetekkel, férjetekkel stb?:) nagyon érdekelnek a jó kis sztorik, ti is éreztetek már így mint én, és alakult utána jól a szerelmi életetek?:)


2012. aug. 30. 20:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Általános iskola 1. osztályában. 7 évesen. :) 20 évesen házasodtunk össze, 16 éves korunk óta vagyunk "hivatalos" pár. 34/N
2012. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Volt párommal( friss szakítás nekem is) interneten, mégpedig iwiwen ismertük meg egymást, majd találkoztunk és majdnem 2 éves kapcsolat jött belőle, melyből 1 év együttélés volt:)


21/L

2012. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia!

Igen én is éreztem már igy, mint most Te.

mikor 2év után szétmentem az exxel, ua. voltam mint Te, nem kell pasi, ugyse leszek szerelmes, stb. rá félévre ismertem meg párom aki azóta már a férjem. am buszon ismerkedtünk össze, ő söför én utas. :)

Ugy hogy fel a fejjel! ;)

Üdv

22N

2012. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A neten, egy baratomat kerestem a fb-on es neki is pont az volt a neve. Mar 4 eve vagyunk egyutt. Amugy a vallasom utan pont egy hettel ismertem meg, amikor is azt gondoltam soha tobbet nem kell nekem senki. 32N
2012. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkahelyen dolgoztunk. Kollégák voltunk, ráadásul ki nem álltuk egymást. Ha nem volt muszáj akkor nem is szóltunk egymáshoz. De az élet úgy hozta,hogy éppen magam alatt voltam a válóperem után,és egy helyiségben kellett dolgoznom vele több hónapon keresztül. Kiderült,hogy van humora(igyekezett is mindig megnevettetni). Kiderült,hogy sok hasonló érdeklődési körünk van, és minél több időt kellett együtt dolgozni, annál több időt akartam vele tölteni. 1 hónap után bevallotta hogy szeret. 1 hét után "miért ne" alapon összeköltöztünk. 3 hónap után "ha már rohanunk,akkor ezzel se várjunk" alapon összeházasodtunk.

Idén ünnepeljük a 11-dik házassági évfordulónkat.

2012. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

tökjó kis sztorik, milyen "véletleneken" múlnak a szerelmek:) bár véletlenek nincsenek szerintem:)

jó ezek olvasni, jó hogy boldogok vagytok itt mind:)

2012. aug. 30. 20:33
 7/26 A kérdező kommentje:

a minap olvastam egy könyvet, megfogott mondom biztos tökjó, de olyan dolgok voltak benne, hogy egyik pasi sem hűséges, úgyis mind megcsal stb.

mit gondoltok erről van olyan srác aki megbízható?

2012. aug. 30. 20:36
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Már ismertük egymást, beszélgettünk is már de valahogy nem volt bátorságunk, aztán egyszer egy rendezvényen leálltunk pózolni 2 barátnőmmel egy kabalával és elkezdett követni és még aznap összejöttünk :D ez majdnem 10 éve volt :)

26/N

2012. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Interneten ismerkedünk meg. Ő írt nekem egy ismerkedős levelet. Én válaszoltam, hogy engem nem érdekel az ismerkedés, csak barátokat keresek. Beszélgettünk MSN-en. Ennek közel 4 éve. :)
2012. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%
Mi is ismertük már egymást, bár csak látásból, előtte soha nem beszéltünk. Aztán egy nap besétáltam egy virágüzletbe, ahol ő volt az eladó. (Én sem hiszek a véletlenekben.) Életem legszebb napja volt...Mint ahogy az utána következő 6 hónap minden egyes napja... Aztán vége lett, de még a közelemben volt 10 hónapig. Majd elment, mert máshol kellett valóra váltania az álmait. Egy éve nem is láttam. Sajnos még mindig szeretem.
2012. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!