Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért büntet így a sors? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büntet így a sors? Hogy történhet ilyen, hol az igazság? 25/N

Figyelt kérdés

Végtelenül peches vagyok most. 25 éves nő vagyok, túl nem egy kapcsolaton, volt dolgom számos férfivel. De soha olyannal mint az, aki miatt peches vagyok.

Ez a pasi elsőre nem olyan "Hű, de nagy szám!", de közben meg menthetetlenül belezúgtam... 😍 És ha csak a közelében vagyok, TOCSOGOK odalenn, szó szerint, de nem szexuális gondolatok miatt, hanem mert annyira beléestem, hogy ilyen hatással van rám. 😓

Hihetetlen, de van neki barátnője, és fel nem foghatom miért büntet engem így az ég. Hogy érezhetek ilyet pont egy foglalt iránt? Ha pedig már egyszer ilyet érzek, miért kell foglaltnak lennie? Úgy érzem MEGKATTANOK mellette, ANNYIRA kanos leszek. 😌 És belsőre pedig annyira aranyos. Talpraesett. Magabiztos. Gondoskodó. 😊

Úgy érzem nem bírom elviselni hogy lefekszik a barátnőjével, és megtesz neki dolgokat. Gáz, de ez van. ☹

Fix hogy észrevette hogy viszonyulok hozzá, de egyelőre nem reagált semmit, nen lökött el és nem közeledett. A barátnője viszont küldött egy képet amire az volt írva: "Egy kapcsolat két emberről szól. Csak pár r|b@n€ nem tud számolni." 😂 Szellemes, és megértem a csajt, sőt, ha az én barátom lenne, 10 körömmel esnék neki annak, aki csak ránéz. De nem az én barátom. És ezért pályázok rá. (Ez olyan mint egy boltban ahol egy jó cuccból csak egy van, és a másik csaj előbb fogta meg, de neked is kell mert tudod hogy szuperül álla és megvennéd. Csak úgy átengeded egy idegennek? Ráadásul egy ember sokkal értékesebb mint egy ruhadarab. Persze hogy magadnak akarod a sok jó érzést amit okozna.)

Üzenném a barátnőnek, én se így akartam, hogy a férfi aki elemi erővel hat rám az foglalt legyen. 😭 De így alakult. És szenvedek. És tény hogy bármit megadnék hogy szakítson a barátnőjével és összejöjjön velem, és akkor ő szenvedne, és én lennék a boldog szerencsés.


2016. okt. 26. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Egy újabb r.c, akinek a foglalt f.s.z jobban ízlik.

Gratulálok!

2016. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Veszélyes nők vannak bakker... senki sincs biztonságban. :)
2016. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Beteg vagy.Megérdemled a szenvedést....
2016. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

25 évesen számos férfival volt dolgod, de csak az érdekel, akinek barátnője van.

Ráadásul úgy beszélsz róla, mint egy divatos kiegészítőről, amit meg akarsz szerezni a másik nőtől, hogy ő sírjon, te meg örülhess.

Aztán csodálkozol, ha leri.bancoz mindenki. Vajon miért...?!


Szerintem nem büntet még a sors eléggé, de remélem, hogy meg fogod kapni, ami jár.

2016. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Azt ugye tudod, hogy a srác elmesélte a nőjének, hogy van valami kis ribizli, aki rá akar mászni, és nem fogja fel, hogy őt nem érdekli. Nos, ez lennél TE!

Azért van az, hogy a srác le se tojta a fejedet, de a csaja tud rólad, és küldött egy frappáns üzenetet.

Ezt a srácot te akkor fogod megszerezni, ha piros hó esik. :D

2016. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

A sors nem büntet téged, mert nem tartozik neked semmivel. Az életben semmi nem jár csak úgy, felejtsük már el ezt a baromságot.

Ha ennyire viszket a puncid és nincs semmi önuralmad akkor hajrá, legyél csak tipikus gerinctelen rbanc, nyomulj rá egy foglalt pasasra. Ha tényleg olyan normális, mint ahogy írod, akkor úgyis elhajt a bús pcsába, hiszen normális férfiaknak nem kellenek ilyen értékrendő cafkák.

Ha meg szerencséd van, akkor egy ugyanolyan gerinctelen féreg az ember, mint te, aztán majd jól megcsalja a társát veled, még az is lehet, hogy elhagyja érted, később meg majd veled is ugyanezt megcsinálja és boldogan csalhatjátok egymást, amíg valami harmadik személy el nem választ :D Sok boldogságot.

2016. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

Próbáld meg elcsábítani. A saját boldogságod fontosabb vagy egy vadidegen nőé??? Akit vinni lehet azt vinni is kell. Engem sose érdekelt ha valaki foglalt volt. Bele se látsz a kapcsolatba, lehet egy kalap kaka. Gondolj arra hogy ha annyira jó lenne a kapcsolata akkor nem tudtad volna elvenni tőle. ha mindig azt nézed hogy kinek ártasz akkor sose jutsz egyről a kettőre.


Hajrá!

2016. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha a pasinak tetszenel, vagy barmilyen terve lenne veled a csaja sosem tudna rolad, de ha megis akkor sem hagyna h elkuldjon egy ilyen kepet.

Ergo nem tetszel neki, mi tobb ugy nez ki h szereti a csajat.


Kuzdeni csak akkor erdemes ha van kolcsonosseg de jelen esetben ez nem igazan ugy tunik:-))Sztem ne egesd magad, hanem setalj el meltosaggal mert minel tovabb mesz annal jobban fog (nak) megalazni. Vannak emberek akiket el kell engedni, vannak olyan csatak amiket nem lehet megnyerni szoval ilyenkor ezt tudomasul kell venni nem meginkabb rohejesse tenni magad.


Ha egy pasi akar, azt tudatja, ha nem akar akkor a baratnojen keresztul uzen.

2016. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
8-as vagyok csak a ruha analogiadra. Ha en egy ruhaboltban valogatok es valaki az orrom elott akasztja le a ruhat ami nekem is tetszik akkor nem veszem ki a kezebol mert nem az oskorban vagyunk, hihetetlen proli dolog ilyet csinalni. Ha latom h a ruhat fogdossa es nezegeti, akkor magamban csak remelem h nem tetszik neki es visszateszi es ez altalaban mukodik.
2016. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Ezt konkretan iszonyat volt olvasni is. Felnott ember vagy... es nulla ertek/erzelem fogalmad van. Megdobbento. Regen olvastam mar itt ennyire sekelyes, felszines megnyilvanulast.
2016. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!