Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Minden férfi életében csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Minden férfi életében csak egy nő létezik, a többi csupán az árnyéka. " Mit gondoltok, van ebben igazság, vagy nem igazán?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, férfiak vélemény,tapasztalatok?:)

2016. okt. 2. 22:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehet jobb úgy a kérdés,hogy van-e aki így érzi?
2016. okt. 2. 22:57
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Marhaság . Nekem van, hogy eszembe jut 2-3 exem, és olykor hiányoznak. A többiek nem . :) De a 2-3 leányzó közt nem tudnék "rangsorolni". :)
2016. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Várj, ilyen bullshiteket én is tudok gyártani:


"Az élet rövid, de néha hosszú." by Red Baron

Soooo deeeeep.

2016. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos van aki így érzi, de általánosságba vėve marhaság.
2016. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
"A krokodil néha hosszabb, mint zöldebb."
2016. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Mi sem tesszük.


Több férfit is szeretünk életünk során (márha elég hosszú) hasonló intenzitással.

2016. okt. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak exeim csak egy meg nehany jelentektelen par hetes,honapos akiket nem is ismertem ugy meg es erezni se ereztem irantuk semmit sem. En mindig azt szereztem volna,ha megtalalom az az embert aki megfog mind kulsoleg es belsoleg es hadonloan gondolkodjunk azert nemileg,mint pl szeretne meghazasodni,gyereket es tudjunk beszelgetni barmirol,problemakrol is. Bar olvastam eddig senki nem gondolta igy, akkor en most kivetel vagyok es meg biztos vannak joparan rajtam kivul is. A regi kapcsolatomra visszagondolva teljesen kozombos szamomra. A felesegem nem tudna uberelni senki.
2016. okt. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon remélem hogy nincs így,nincs benne igazság,semekkora se.Mert ha igen akkor rábas@zcsiztam.Nem kicsit,nagyon.

Azonban a tapasztalat szerint úgy tűnik mintha mégiscsak lenne benne valami.De má'most mindegy is,úgyis el lett baxva minden.

Mostmár csak a munkámra a hobbimra meg a gyerekeimre összpontosítok,ezt az egész vesződséget a kexua@litással meg meghagyom a halódó nyugat ópiumának:D

2016. okt. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam igaz. Volt egy két és fél éves kapcsolatom, már négy éve hogy szakítottunk, de még csak ő létezik számomra. A négy év alatt mondhatom azt hogy számtalan barátnőm volt, de senki nem érhet a nyomába. Sajnos ő már mással boldog aminek én örülök is, de néha nagyon megnehezíti a napjaimat hogy nincs velem, hisz állandóan rá gondolok. A mai napig reménykedek benne, hogy egyszer még visszakaphatom.
2017. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!