Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom miert viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom miert viselkedik, igy? Hogy segitsek rajta? Mi lehet vele ha nem ilyenek ismertem meg, milyen a baratom

Figyelt kérdés
orvoshoz kéne fordulnia ,még sem teszi nagyon bezegesen bánik velem,nagy0n agressziv volt hogy csak ugy banz testileg is semmi oka nem lenne rá,volt hogy masok elott megver,megalaz,bant olyanokat rag le ami hihetetlen,miket .mond h k,rva vagyok,hazudos,stb.Ha már nem ugy vannak a dolgok ahogy szeretne ideges ,agressziv ,Allandoan kovet,tudja h jo kilany vagyok,meg is minden mozdulatomat tudja .Sokszor olyanokat mond hogy mert megyek egyedul biciklizni,amikor hivom faradt neki nincs kedve ,azt is meg mondja hogy mikor menjek,multkor nem szoltam h megyek biciklizni es ilyeneket mondott rolam,h latott masik csavoval ,nem is egyedul voltam,olyan rossz hallani es ha mondom ne ragj le akkor biztos hogy hazudok vagy hogy ha elfelejtem mondani neki hogy mit csinaltam es valami kimaradt akkor en hazudok,mastol kerdezi meg hoyy hazudtam vagy igazat mondtam itt a gyakorikon es azoknak hisz.Sokszor nem ertem,hogy tudnek rajta segiteni ,akkor amikor meg ismertem akkor is lattam hogy valami nincs rendbe nem tudtam hogy ennyire ilen.Vidamnak,lazanak ismertem meg ennyire relyti milyen is valojaban.
2016. okt. 27. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bízik benned akkor minek vagy vele együtt !A màsik meg hogy a pàrod lelkileg labilis személyiség lehet és gyàva mert egy bàtor férfi nem a nőjét üti meg hanem azt aki a pàrja körül legyeskedik vele veszi frl a kesztyűt nem pedig a párjàval szemben !Én ott hagynàm és keresnék màst!
2016. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Komolyan képes egy lába között pncival közlekedő személy ezt tűrni? Hát megérdemli mind!!!
2016. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak nalam,nem legyeskedik senki neg is bant,lehet telleg skrizo a baratom,nagyon sok enje van,hol ram nerges neg szabha mikir mehetek calahova,folyton felre ert dolgojat,folyton olyan beteges kerdesejet tesz fel,ut calamiert kuaval,filyton kitalal valamit es azt hiszi ugy van ahigy gondolha,hol jedves el lehet vele lenni,hol idegbeteg.agrestiv
2016. okt. 28. 00:01
 4/9 A kérdező kommentje:
ja es lattam mar az elejen hogy nem stimmel nala valami,de nem tudtam hogy ennyire
2016. okt. 28. 00:03
 5/9 A kérdező kommentje:
csak jo akarok neki es segiteni,de sokszor meg beszelgetni sem tudok vele,nem merek elmondani nekei semmit mert nem tudom hogy reagalja le,meg a semmiert is ideges meg amit mondanek akkor is hajlamos bantani vagy ugy beszelni velem,ha pl az at mondta,
2016. okt. 28. 00:04
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Sajnalom, de akik egyutt maradnak ilyen hapekokkal meg azutan is, hogy megverik oket, megalazzak oket, en azokat egyszeruen nem tudom sajnalni, mert butak. Mire varsz? Hatha belevagja a fejedet az asztallapba egyszer?
2016. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
"A baratom miert viselkedik, igy?" Mert hagyod neki. Ha lenne minimális értelem az agyacskádban, már nagyon rég szakítottál volna ezzel az idiótával. Nem szakítasz? Akkor szenvedj csak tovább, meg is érdemled.
2016. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Elképesztően egyszerű vagy, már ne is haragudj.

Egyrészt: próbálj meg legközelebb tagoltabban, kevesebb elírással írni. Elhiszem, hogy zaklatott vagy, de akkor is, legalább törekedj rá.

Másrészt: a pasi nem 100-as, fizikailag, lelkileg egyaránt bántalmaz, te meg azon sírsz, hogy hogyan segíts neki? Nagyon cuki vagy, de inkább magadon segíts, és lépj le! Menj haza, mikor nincs otthon, és hagyj neki egy levelet, amiben taglalod, hogy klinikai eset, félted a testi épségedet, és ezért elhagyod. A cuccaidat pedig vidd is szépen magaddal, és vissza se nézz. Ha pedig felkeres, akkor jelentsd fel zaklatásért. Soha többé ne beszélj, és legfőképp ne élj vele.

Ellenben borzalmasan buta vagy, ha erre magadtól nem jöttél rá, én sem tudlak sajnálni, és azt sem igazán hiszem, hogy most legalább a sarkadra állsz. De más nem teheti meg helyetted.

2016. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!