Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így? Ez most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Ez most rosszat vagy jót jelent?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akiért egyre jobban oda vagyok és kezdek többet érezni iránta. Nagyon jóban vagyunk, sokat szoktunk beszélgetni és próbálok felé nyitni, van, hogy látszik, hogy sokat jelentek neki, de máskor meg rideg. Ugyan oda járunk egyetemre. Van, hogy amikor összefutunk akkor egyből zavarba jön és elmosolyodik, van amikor csak bámul engem, de van olyan, hogy kerül és sokszor odajön a közelembe és levegőnek néz, de látszik rajta, hogy direkt nem akar rám nézni, de mégis a közelembe akar lenni. Párszor már elhívtam erre-arra, de mindig közbe jött neki valami, aztán volt, hogy ő hívott el, hogy találkozzunk, de akkor is közbe jött valami. Úgy voltam vele, hogy biztos nem szeretne semmit tőlem és azért ilyen és ezért békén hagytam és nem kerestem, de akkor meg ő jött oda hozzám folyton meg mindig figyelt stb. Szóval tanácstalan vagyok.
2016. okt. 2. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy van valakire?
2016. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valakire?
2016. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat valakije ....
2016. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fura a viselkedése sztem is van pasija !A màsik meg ha nincs kapcsolata esetleg ismerkedik és van képben valaki más !
2016. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!