Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek letezik olyan 25+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek letezik olyan 25+ ferfi, aki annyira mukamanias, hogy azert nem akar kapcsolatot, hogy az ne vonja el a figyelmet a munkajarol?

Figyelt kérdés

Ilyennek latom azt a ferfit, akivel epp ismerkedek.

Nekem megerne kivarni, de szerintetek erdemes? Megvaltozik valaha is?

Koszi


2016. okt. 30. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

pont egy ilyen pasit ismertem, nem volt köztünk komolyabb, mert a munka mellett nem akart

3-4 év múlva megkeresett h na akkor most ő szeretne kapcsolatot, gyerünk...

szerintem felejtős egy ilyen pasi

2016. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam és megváltoztam. Esély van rá, de hogy mennyi idő kell hozzá azt nem tudhatod. Évekig pedig nem jó várni.
2016. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso, hogy sikerult megvaltoznod?
2016. okt. 30. 19:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Én most pont ilyen szituációban vagyok. Egyszerre tanulok két szakon és mellette dolgozom is, egyszerűen nem férne bele az életembe egy kapcsolat még olyan fél-egy évig. Azt viszont nem várnám el senkitől, hogy várjon rám vagy ilyesmi, sőt, elég kellemetlenül érezném magam amiatt, hogy valaki ilyen áldozatot akar hozni, de ez valószínűleg csak az én hülyeségem.
2016. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Es ha megis varna rad?

Nem martiroskodna, hanem csak mert igy erezne jol magat, es talan, a lanynak sem ferne bele most teljes mertekben egy kapcsolat.

2016. okt. 30. 19:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen férfi vagyok.


Ez egy összetett dolog. Én elmegyek dolgozni 8 -tól 17 -ig, főállásban autószerelő vagyok. Mellette itthon rengeteg munkám van, leginkább nagy munkák, amit nem tudok félretenni 2 óra csinálgatás után. Vagy kiveszem a motort egy éjszaka alatt, vagy nem hozzák ide, és többet sosem, és más autóját sem. Ha hétfőn idehozzák a kisbuszt, és péntek éjjel Németországba akarnak vele menni, akkor meg kell csinálni, ha meglehet, márpedig a múlthéten meglehetett. Cserébe akkora lóvé esik a zsebembe szárazon, amit egy hónap alatt kuvikol össze más. Kifizetik azt az árat, amit egy márkaszervizben letennének, csak kész legyen hamarabb. Az idő, hogy minden tegnapra kell, ez a legjobban fizető dolog. Az ilyen ügyfelek a jók.

Van, hogy hajnalig nyomom, 2-3-4 -ig, hunyok egy kicsit és kezdődik elölről a nap. Ez általában addig megy, míg be nem lázasodok, aztán átalszok 24 órát. 1-1,5 hét szokott lenni az az idő, amit bírok 3-4 óra alvásokkal.

Na ilyen életvitelbe nem fér bele egy párkapcsolat. Leveszem a gázról a lábam, ha lesz kiért. Csak bizonyítsa be, hogy érte érdemes levenni, mert utána nagyon nehéz visszarázódni a maszek világba. 1 év munka kellett hozzá, hogy ilyen jó ügyfeleim legyenek. Gondolkoztam már, hogy nyitok egy szervizt, de annyi pénzem nincs. Ha összekaparok annyit, akkor belefog férni egy párkapcsolat.

De még egyszer mondom, nekem bizonyítani kell azt, hogy megéri nem annyit dolgozni mint egy állat, mert így legalább jól érzem magam. Nálam egy nagyobb veszekedés, hisztéria a semmin, és újra dolgozok!

2016. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:) De hogy bizonyithatna be?

Megertem az eletfelfogasod, en is igy mukodok, kicsit.

2016. okt. 30. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az ő dolga, hogy mit csinál. Csak ne higgye azt, hogy csak azért, mert várt, tőlem is elvárhat hasonló áldozatokat.
2016. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő akad, aki próbálkozik. Bár én nem vagyok magamtól elájulva.

De kevesen tudnak meggyőzni. Van egy léc amit át kell ugorni, de ezek mind-mind személyes dolgok részemről.

Fontos a személyisége, legfontosabb, hogy szeressen dolgozni, mert én is szeretek. Vissza lehet venni a tempóból, mert amit én csinálok az nem oké, nyilván. Inkább arra gondolok, hogy ne lebegjen a víz tetején mint egy darab szar, hanem ússzon is benne. Törtessen, akarjon valamit elérni. Másik ami fontos, hogy úgy fogadjon el, amilyen vagyok, mert amint elkezdenek megváltoztatni, én rögtön kilépek egy kapcsolatból.

Külsőben a tök átlag tetszik, vagy inkább az átlag alatti. Még is inkább az átlag felettiek keresnek, de nem jönnek be a cicababák, és nem is akarok egyet se fenntartani. De ez már a rizsa. :)

2016. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ugy erzem, nem lehet konnyu veled..de szerintem, megeri az aldozatokat!

Koszi, hogy valaszoltal!

Sok sikert mindenben.

2016. okt. 30. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!