Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden működik köztünk, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden működik köztünk, de ő nem akar kapcsolatot, hogyan oldjam fel szorongását?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, nagyon összhangban vagyunk, a kémia is működik, olyan sok közös témánk van, mint eddig senkivel. Kívánom minden porcikáját. Ő viszont önbizalomhiány miatt nem akar barátnőt egyáltalán. Hogyan tudok rá hatni, fiatal, csajoznia kellene és oda is vagyok érte....

2016. szept. 11. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, ha megvan a megoldás, ugyanilyen helyzetben vagyok, "önbizalomhiány" miatt nem akar velem járni a fiú, Bár én elkönyveltem ezt a szöveget lerázásnak - ha tényleg bejönnék neki, akkor megpróbálná szerintem - , szóval inkább megpróbálom kerülni őt és nem rábeszélni magamra.
2016. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eleinte én is azt hittem h csak velem van igy, de mások előtt is nyilatkozta ezt h nem akar kapcsot
2016. szept. 11. 21:00
 3/8 Dreamer88 ***** válasza:
45%

Először az okot kell megérteni.

Önbizalomhiány alatt azt érti hogy fél. Fél, hogy nem lesz elég jó neked. Fél hogy érzelmileg elkezd kötődni és otthagyod mert nem elég jó neked.


Mivel én is ilyen voltam, tapasztalatból mondom hogy ilyenkor a szerepcsere lehet a megoldás. Ha a nő kezd el közeledni és mondja folyton hogy ő pedig hisz a férfiban.


Előre mondom, nem lesz könnyű mert sok idő és türelem (meg biztatás és dicséret) kell ahhoz hogy megszűnjön a férfi önbizalomhiánya.


De jó tudni hogy van még nekik is remény :)

2016. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszi a kérdést, ebből is tanultam.
2016. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Csináljatok több közös programot. Idővel úgy is megfogja gondolni magát :)
2016. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Majd jön egy olyan nő, akinél leszarja az önbizalomhiányt.Ez a nő sajnos nem te vagy.
2016. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is ebben a hajoban utazom, sajnos. Mar mindent megprobaltam. Talan nem en vagyok az a szemely neki, akiert kijonne a konfort znajabol.
2016. szept. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

" ha tényleg bejönnék neki, akkor megpróbálná szerintem"



itt a válasz !!!

2016. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!