Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valakit már 'nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit már 'nem szeretni? '

Figyelt kérdés

Most éltem ezt így át először. És ez nekem így annyira durva.

én szakítottam és nem is kéne vissza nyilván,ugyanakkor életemben most szakítottam először.

Az első exem mellett megtudtam volna maradni,a második egy kretén volt,ott nem is történt valós szakítás inkább csak úgy ő jobbra ment én balra.

és ennél az utolsónál...

nem illettünk össze. Éreztem ahogy fokozatosan tünnek el az érzéseim. És engem ez az ami megvisel.:D hogy egy éve meg ő volt a minden.. és most meg már. Egyszer csak eljutottam oda,hogy ezt az embert én nem szeretem.

pedig emlékszem,régen volt is egy kérdésem,hogy lehet valakit "már nem szeretni" . Mert ha kidobnak oké,továbblépek. De ilyen ,hogy hónapról hónapra tűnik el belőlem minden..


igazaból nem tudom mi célja a kérdésemnek:D

de pl nektek nem volt durva ezt megélni?


2016. okt. 31. 23:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az Emberi érzések mimdig is furák voltak és javarészt megmagyarázhatatlanok. :D

Hová lettek az érzéseid ??

Más miért szeret olyat, aki Naponta veri ??

Megint más, miért nem abba esik bele, aki évek óta epekedik utána ??

Hogy alakulnak az egy csókos- pillantásos szerelmek ??

Vannak és kész!

Tedd magad túl rajta, elmúlt a köd..!

2016. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hm hát el az biztos. :)
2016. nov. 1. 00:16
 13/15 anonim ***** válasza:
#11: Igazából a legtöbb embernél, a legtöbb érzés megmagyarázható, csak minimális önismeret szükséges hozzá! :D
2016. nov. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen valakit nemcsak kezdeti fellángolásból kell szeretni hanem minden hibáival együtt,mert amikor eljönnek azok a szürke hétköznapok meg a napi problémák akkor derül fényre minden hogy ki állnak e egymás mellett a párok vagy az egyik feladja.Tehát olyan szerelem nincs ami örökké tart és ugyanolyan ezt jól vésd az eszedbe.Találj olyan párt magadnak aki tetszik,és ha viszonzást kapsz becsüld meg,még azok a szürke hétköznapokon is.Ezt tapasztalatból írom és jó tanácsként fogadd meg,mert egyedül maradsz 4 üres fal között és visszaemlékszel de jó ember volt,egyáltalán miért hagytam el?34F
2016. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14,valoban.

de jelen esetben itt olyan szintu szemelyiseg/felfogas beli kulonbsegek voltak,amiket nem lehetett athidalni. Ellentetek nem vonzak egymast,csak egy ideig.:)

plusz erre rajott,hogy elhanyagolt(ez tette i re a pontot),plusz bunko modon tudott kommunikalni.

2016. nov. 1. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!