Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan, , tanuljak"meg újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, , tanuljak"meg újra szeretni? A gyerek korom sem volt valami érzelmi gazdag! A szüleim elváltak, voltak családi balhék, nem igazán foglalkoztak velem! . Hamar felnőttem!

Figyelt kérdés
25éves vagyok, eddig szinte csak komoly kapcsolataim voltak! Igaz max 2-2.5év!2embernél azt hittem ők lesznek az igaziak,szülök nekik gyereket,feleség leszek stb!Hát bebuktam mert nem így lett más-más okokból!Az én hibám miatt is biztosan mert a jelenlegi kapcsolatom elején is elég negatív voltam,nem akartam szerelmes lenni és falat húztam magam köré!(ez is lehetett a baj az eddigi kapcsolatoknál is)
2016. okt. 10. 18:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom úgy kifejezni az érzéseimet mint ahogy kéne!Nem úgy viselkedem mint ahogy egy szerelmesnek kéne!De én nem eddig észre sem vettem csak mikor ráment a kapcsolatom!Mert kevés voltam nekik!Érthető is!De mit tegyek?Hogyan ,,merjem"kifejezni amit érzek?Úgy mond már el is felejtettem mi a ,,dolgom"hogyan kell szeretni,viselkedni egy normális harmónikus kapcsolatban!Olyan mintha kiégtem volna!És ez igaz a szexre is!Nem vágyom rá,nem tudom élvezni ahogy kéne,nem tudok gátlások nélkül teljesíteni!Nincs olyan hogy olyat csinlok ami épp jól esik!Ami csak jön magától!Ugye ami a normális verzió lenne!...
2016. okt. 10. 18:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért vagyok/lettem ilyen érzelmi hulladék?Nem fog már ez változni?Félek mert közben feleség lettem és nem sokára anya is!Mind amikre vágytam!De nem szeretném hogy a gyerekem is ilyen legyen mint én!És Félek hogy majd nem fogok tudni neki sem annyi szeretet adni!A párom már elfogadta úgy ahogy hogy egy jégkirálynőt vett el,de Félek nem sokáig lesz hű társam ha nem kapja meg a szeretetem!Én olyankor kapok észhez mikor nekem lenne szükségem egy kis simire vagy ilyesmi hogy elvárnám de mire mikor én sem adok!És általában ezt a ,,labdát"dobálgatjuk oda-vissza hogy én sem-ő sem csinál ezt vagy azt!Ami egy mókuskerék!Ötletek?Pszihiáteren meg tanácsadáson kivűl?(Régen jártam dili dokihoz érzelmi gondok miatt)
2016. okt. 10. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Van pont billentyűd?

Kérlek írd le újra a szöveget, csak megfelelő írásjelekkel, mert így olvashatatlan :(

2016. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van...
2016. okt. 10. 20:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam nincs gond a megjelenítéssel
2016. okt. 10. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Felkiáltójel mindenhol!!!
2016. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!