Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakitottak vele fel eve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakitottak vele fel eve, de konkretan allandoan a pasi utan futok hiaba kotom le magam nem tudok kiszeretni belole pedig kihasznalt. Elso pasim volt 2 evig. Szerintetek az egyejszakas kaland megoldas? Talan akkor konnyebb lenne kiszeretni belole?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyéjszakás kaland maximum szexhiányra megoldás, nem pedig érzelmi problémákra
2016. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egy szexkapcsolat. Egy éjszaka nem oldja meg a problémáidat.
2016. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Titusztitusz ***** válasza:
NEM!Az egyéjszakás kapcsolat semmire sem megoldás...Egy NŐNEK pedig különösen nem az...
2016. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van! Semmit nem lehet megoldani vele sajnos. Max annyit érsz el, hogy abba a másikba "szeretsz" bele, aki nem biztos, hogy fog veled foglalkozni. Így megint csak a probléma lesz számodra :(
2016. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jobban kötődnél hozzá ha szexkapcsolatot kezdenétek. Sajnos ez nem megoldás a helyzetedre.
2016. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni meg bírálni, de nem tudom megérteni, hogy, ha valaki kihasznált, és nem szeret, akkor te még így fél év után, hogy tudod szeretni? Emiatt sajnos hasznos választ nem tudok írni, maximum közhelyeket, hogy felejtsd el egy életre, legyen tartásod, legyen egy jó hobbid, barátkozz, tanulj... azért megpróbálhatod...
2016. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6os, hogy oszinte legyek en se ertem magam es a korulottem levok se ertenek..de az a baj hogy hiaba tudom milyen volt velem, egyszeruen az erzeseimet nem tudom befolyasolni:( igy is tiszta hulyet csinaltam magambol hogy imadom meg mindig.
2016. nov. 2. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem te vagy az egyetlen! Sajnos nagyon gyakran látom ezt magam körül. Lehet, hogy bennem van a hiba, hogy a gondolat felülkerekedik az érzéseken... Azért remélem, hogy mihamarabb túlteszed magad rajta! A 6-os voltam.
2016. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!