Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti is azt tapasztalját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is azt tapasztaljátok, hogy a legtöbb "jó pasi" csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Már gondolkoztam azon,hogy valami gond van a külsőmmel és csak egy éjszakára akarnak,de ez nem igaz,mert vannak köztük,akik járnának is,csak a jó pasik között kevés az ilyen(plusz vékony,formás vagyok,sportolok és az arcom is nagyon sokaknak tetszik,csinosan öltözök stb).Másrészt akkor nemis kezdeményeznének nálam.


De nemis a belsőmmel lehet a probléma,mert sokszor már azelőtt közlik a szándékukat(pl tinderen vagy buliban),mielőtt megismernének.


Az átlagos pasik viszont mindig kapcsolatot akarnak.Ti is ezt tapasztaljátok?A jó pasik többségében tényleg csak szexet akarnak?

20L



2016. júl. 27. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én is folyton ezt tapasztalom. Akik kezdeményeznek nálam akar személyesen akar neten, 90%a azzal kezdi hogy szexkapcsolat? Biztos van olyan aki belemegy, de ez nálam esélytelen. 24l
2016. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha belegondolsz logikus is. Aki sikeres a nőknél, az a 20as évei elején nem akar elköteleződni, mert hát össze-vissza kefélhet az országban jobbnál jobb nőket, miért ne tenné, mindenfajta kötöttség nélkül? Az átlagos pasiknak (én is ez vagyok, így írom) erre nincs módjuk, és mivel nem volt rá módjuk sose, ezért például nálam erre igény se mutatkozott. Én, és sok hasonló helyzetben lévő srác szeretnék egy számomra vonzó, normális barátnőt, és vele lenni. Csak hát ez nem olyan egyszerű átlagosként :D Nem tudom, hogy mi lenne, ha én is szépfiú lennék, ha tippelnem kéne, valószínűleg a kettő között lennék. Nem ugranék ágyból ágyba, de szerintem nem is csak komoly kapcsolatra vágynék, mint ahogy most teszem. 23/F
2016. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nézd, ez valahol természetes, a "jó pasiknak" több lehetőségük van, több embernek, nagyobb rétegnek bejön, mint az átlagosak, ezért ők megtehetik, hogy válogassanak, mert így is több jelentkező lesz.


Az átlagos meg nagy erőfeszítések árán jön össze valakivel és inkább próbálja megtartani, mint kockáztatni, hogy ESETLEG van még jobb csaj aki őt is elfogadja.

2016. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem ezt tapasztaltam.
2016. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A 2-essel értek egyet. Egy jó pasi bármelyik nőt megdughatja, ezért igyekszik így is tenni, és legfeljebb egy kívül-belül tökéletes nő mellett hajlandó lehorgonyozni (miután már kiélte magát).
2016. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A szep lanyoktol majdnem mindenki csak szexet akar, mert nem feltetelezik hogy masra is jo. (altalaban tenyleg nem)


Csak vannak akik azt mondjak hogy kapcsolatot akarnak, vannak akik meg az igazat.

2016. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
6os a "túl szép " lányokkal az a baj, hogy valószínűleg ők is tisztában vannak azzal, hogy nagyon szépek, és bármikor lehet másik barátjuk, így kevés kompromisszumra képesek. Emellett nincs egy nyugodt pillanatod, mert hiába bízol meg benne, szórakozóhelyen sokan próbálkoznak be nála, és csak 1nek kell adonisznak lenni, aki megfogja a lányt és máris szia van. A legjobbak az átlagnál egy kicsit szebb, mosolygós, visszafogottabb, aranyos lányok, akik nincsenek elszállva maguktól, és nem is ostromolják őket annyian, mint a túl szépeket. 23/F (2es voltam)
2016. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

En nem ezt tapasztaltam. Ez teljesen ertekrendtol fugg egy pasinal. Ha egy pasinak az az ertekes, h minel tobbet dugjon es mindig massal, akkor az csak szexet fog akarni. De ez mar leszurheto az elso talalkozasnal.

Az elso pasim az egyetem leghelyesebb fiuja volt, megis masfel evig jartunk, igazi nagy szerelem volt es vegul en szakitottam vele. Ezutan belefutottam egy teljesen atlagos pasiba, aki meg csak szexet akart. Es atlagos letere eleg sok not sikerult ravennie a szexre.

A volt volegenyem is atlagos pasi, de nagyon ad magara, divatosan oltozik, elonyosen, a haja is mindig be van love, ami rengeteget dob a kulsejen. De testalkatra pl nem az a sportos. Megis mielott osszejottunk, halomszamra dugta a noket.

A mostani parom szerintem es az osszes baratnom szerint nagyon jo pasi, megis a legszerenyebb ember, akivel valaha talalkoztam, es sosem arra ment, h minel tobb not dugjon meg...Szoval ez teljesen emberfuggo.

2016. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8as, igazad van ebben, emberfüggő, nem lehet általánosítani, de a gyakoriság azt mutatja, amit a kérdező leír.
2016. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A jópasi-nők viszonyról nekem mindig a szolgáltató cégek jutnak eszembe, akik egymásnak árainak aláajánlva próbálnak meg ügyfelet szerezni, aztán mind tönkremegy, mert túl olcsón dolgoznak. Ha egyszer mindannyian ugyanazt a pár pasit akarjátok megszerezni egymás elöl, méghozzá ingyen szex-sel, addig hiába akartok párkapcsolatot. Magatokat olcsósítjátok és ez a következménye.
2016. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!