Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt a csatát elvesztettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a csatát elvesztettem?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, nemhogy terjengős lesz, hanem egy igazi kisregény, de elég bonyolult a szituáció.


Szóval. Mindig is súlyproblémákkal küzdöttem. Most januárban fordult nagyon rosszra a helyzet, amikor elhelyezkedtem az amúgy szuper munkahelyemen. Ülőmunka+egészségtelen étkezés=májusra 140 kilósra híztam. Június elején életmódot váltottam, elkezdtem kondizni, és elhagytam a káros szenvedélyeimet. Ráadásul felkarolt egy személyi edző, aki teljesen új perspektívát nyitott az életemben. Most 102 kilósra fogytam, de az edzőm 90-ig akar lemenni, és aztán még 10 kiló izmot rám pakolni, előbb-utóbb pedig versenyeztetni. Teljesen megváltozott az életem, a gondolkodásom, minden sokkal jobb. A családom, a barátaim, a munkatársaim, a többiek a teremben, mindenki támogat. Ez eddig oké is.


DE!


Egyetlen dologban nem tudtam (még) megváltozni. Nagyon nehezen viselem a visszautasítást. A lényeg: másfél hónapja jártam edzeni, amikor találkoztam egy régi barátommal (lány az illető :). Ő éppen mélyponton volt, egy sz@rul végződött kapcsolat után, depressziósan. Onnantól napi kapcsolatban lettünk, sűrűn is találkoztunk. Nekem régen is tetszett, most pedig én lettem az egyik legfőbb támasza, és szépen fejlődtem a teremben, ez önbizalmat is adott. Pláne, hogy egyszer nekem azt mondta, h én vagyok neki a férfiideál. Kitaláljátok, belezúgtam úgy ahogy annak rendje és módja. Aztán egy közös kirándulásunkkor szerelmet vallottam neki. Ő persze végig tudta, h mire megy ki a játék. De nemet mondott, mondván, h még mindig depressziós, és nem érzi magát elég jónak egy párkapcsolathoz. Ezzel azóta sem tudok mit kezdeni. Most jóval ritkábban beszélünk és találkozunk, ráadásul ha minden igaz, képbe került egy új jelentkező


Szerelmes vagyok belé, nem érdekel más nő, és nem akarom elfogadni, hogy ennyi volt, nincs több esélyem nála. Sokan mondják, hogy nem illünk össze, mert én sportolok, életvidám vagyok, vannak életcéljaim, egészségesen élek, optimista vagyok, tele pozitív energiákkal. Ezzel szemben ő iszik és cigizik, depis, és szinte csak kallódik az életben. De hiszem, hogy kellő ráhatással ezeket a problémákat megoldhatjuk. Most nem tudok jobbat, mint hogy beletemetkezek a testépítésbe (természetesen csakis magam miatt, hiszen most már tudom, hogy nekem mindentől és mindenkitől függetlenül ezt az utat kell járnom), és talán fél-egy év múlva, ha tényleg jelentősen megváltozik a kondícióm, sikerült valami pozitív változást elérnem.


Szerintetek ez jó ötlet, vagy naiv butaság? És bocs még egyszer, amiért ennyit makogtam, remélem nem volt unalmas!



2016. nov. 1. 19:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg elfelejteni ezt a csajt! Nagyon felháborító, hogy ilyeneket mond, hogy férfiideálja vagy, holott csak kisírta magát a válladon és most képben van számára egy új jelentkező.. Szerintem is foglalkozz tovább magaddal, a küldetéseddel:), de azért járj nyitott szemmel! Biztos lesz még lány, aki megtetszik és kölcsönös lesz a vonzalom, és nem csak "barátfelhőztetni" akar.
2016. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Bekerültél a barátzónájába, sajnos a klasszikus jófiús csajozás nem működik.

Meg ez jellemző, hogy téged visszautasít, mert "még nincs túl rajta" aztán összejön lazán mással.

Csak azt tudom javasolni, hogy ez az egy lány ne érdekeljen, az se hogy visszautasított. Ismerkedj más lányokkal, vagy az a lényeg, hogy sok nőben gondolkodj, ne egybe legyél reménytelenül szerelmes.

2016. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És még az sem jelenhet kiutat a barátzónából, ha drasztikusan átalakítom a fizikumomat és a testalkatomat?
2016. nov. 1. 19:46
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a barátzónás dologban, nem nagyon hiszek, persze n azt mondom, hogy nincs. Az én párom pont a "jó fiú"-s szerep miatt jött össze velem. Vannak olyan emberek, akiknek ez nem imponál és van akiknek igen. Mint minden ez is elmúlik csak adj egy kis időt magadnak, bár én n csípem ezt h "tudja mire megy ki a játék", de nem közli hogy bocsi n vagy az esetem vagy n állok készen stb. sztem ez lenne az egyenes. Minden esetre az a megoldás amit mondtál én szerintem is, hogy foglalkozz továbbra magaddal/edzéssel, és a sikereiddel, amihez gratulálok:)..
2016. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vonzalom ennyire nem függ a külsőtől. Ha bejössz neki (arcod, humorod, kedvességed, kiállásod), tuti most is rádmoccanna. Itt nem játszanak a plusz, mínusz kilók. Keress olyat, aki minden formádban imád téged!:)


Srácok, a „jófiús csajozásnál” is egyértelmű a randihelyzet és a találkozásoknak meg van ez a „össze szeretnék veled jönni” hangulata?

Mert azt gondolnám a barátzónába csak az vezet, ahol tényleg olyan, mintha csak barátkozni akarna a másik, és apró utalás sincs arra, hogy tetszene a lány.

2016. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerencsére motivációban nincs hiány, és nagyon élvezem az új életformámat, és a vele járó változásokat. Eszemben sincs emiatt a kudarc végett feladni. De akkor is bánt, hogy megtettem minden tőlem telhetőt, és nem értem el vele semmit sem.
2016. nov. 1. 20:04
 7/19 anonim ***** válasza:

nem a külsőd miatt nem kellesz neki

szerintem ne erőltesd

2016. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindenesetre azt hittem, hogy ha tényleg megváltoztatom az életemet, megtanulok harcolni az álmaimért, akkor a kudarcokat is megtanulom elviselni. De úgy látszik, itt még nem tartok...
2016. nov. 1. 20:13
 9/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nem jó alanynál próbálkoztál. De ebben a történetben tényleg elég szemét a csaj, nemhogy nem tisztázza a dolgokat, de még valamilyen szinten adja is alád a lovat..

Mindenesetre ne sokáig szomorkodj, nehogy ne vedd észre az új jelentkezőket!

2016. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jelentkezők? Azért ott még nem tartok, hogy a nők kezdeményezzenek nálam! :D Talán majd fél év megfeszített munka után. De ez így is van rendjén. :)
2016. nov. 1. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!