Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az bűn ha azzal házasodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bűn ha azzal házasodok össze, akivel elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Mármint, a Biblia szerint bűn a házasság előtti nemi kapcsolat. De ha azzal kötök életre szóló köteléket, akivel elvesztettem a szüzességem (és még csak vele szeretkeztem) az bűn?

2015. aug. 11. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Manapság inkább csoda...
2015. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Igy is ugyis a pokolra jutsz
2015. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%

pokolra fogsz jutni...

:D

2015. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Te most komolyan a bibliára alapozod az életedet?
2015. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

4. Te most tényleg a nagy semmire alapozod az életedet?


A kérdezőnek szüksége lenne hozzáértő ember tanácsadására. Hívőre. Kell valaki, aki elmagyarázza a hívőknek, hogy mi, hol, merre, meddig, mi bűn, mi nem bűn és miért. Jobb gyülekezetekben erre oda is figyelnek.

2015. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
64%

Van akinek igenis szàmit a Biblia...


Kedves kerdezo, nem hinnem h ez bunnek szamit, de ha megis Isten megbocsat

2015. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok teológus, viszont hívő vagyok. Én úgy tudom, a házasság előtti szex tilalma a mai korban már nem releváns. Azért került bele anno a Bibliában, mivel az ókori Izraelben előfordult, hogy a lányokat 12-13 évesen adták férjhez. Szóval tulajdonképpen egy pedofilok ellen szóló korai törvényről beszélünk. Ma már természetesen ennek nincs jelentősége.
2015. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

5.

Milyen semmiről beszélsz,Jézus?

2015. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
94%
Tudod, mi a bűn? Mással olyat tenni, amire nem vágyik vagy hajlandó. Semmi más bűn nem létezik.
2015. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Na ezért van tele az össze fszom a bibliával meg a köré épülő szrságokkal...


"Ha bűn is majd megbocsájt isten", meg mindent úgy forgatnak ki hogy nekik az adott szituációban jó legyen.

Nevetséges.


Öreganyám napi 2x templombajáró fsza hívő vénasszony volt, a legundorítóbb ember talán akit ismerek, azt hitte bármit megtehet, még hozzá is tette, hogy nem baj, mert majd meggyónja.

Persze.

Semmivel nem jobb mint bármilyen szekta, csak jobb a marketingje.

2015. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!