Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy a szerelembe vagyok szerelmes, vagy ő magába?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 20 éves lány vagyok, és még nem volt barátom. (Nem a külsőm okán, mielőtt még valaki ezzel jönne nekem, ennek inkább az az oka hogy nagyon introverált személyiség vagyok) De már nagyon vágyom rá, ez tény.

Aztán...van ez a srác. Akit már egy éve ismerek, és nagyon jól összebarátkoztunk, és nem is tekintettem rá máshogy mint egy jó barátra, mint egy batyra. Így őszintén szólva külsőleg se jött be egyáltalán (egyébként nem csúnya, olyan átlagos, csak nekem volt más az ízlésem, viszont belsőleg hát...tökéletes:) ) . Aztán ahogy telt az idő, kezdtem "észrevenni" hogy fiúról van... És egyre többet gondoltam rá hogy banyek, ő annyira kedves és okos, mindig megnevettet, stb., és mi annyira összeillünk, sosem találkoztam még más sráccal akivel ennyire klappolnánk belsőleg. És szépen lassan a külselye is kezdett megszépülni a szememben. Mostanra pedig már ott tartok hogy napjában egy csomószor jut eszembe... Ugyanakkor: Nem érzek olyan "ellenálhatatlan vonzalmat" vagy hogy is mondjam, nem igazán tudom mit kellene érezni mert mint mondtam nem volt még barátom, de úgy testileg nem igazán vonz.

Tehát az volna a kérdésem hogy szerintetek ez mi? Honnan tudhatom hogy ő maga az aki tetszik nekem vagy csak a párkapcsolat gondolata?

Arra is gondoltam már hogy egy buliba lesmárolom hogy megnézzem van e kémia, és ha nincs, másnap ráfogom az alkoholra. xD

Szerintetek?


2016. nov. 1. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzodsz hozza, akkor kar eroltetni. Ha meg mar gondolkozni kell azon, hogy lenne-e kemia csok eseten pl. akkor nincs.
2016. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szerelem jön magától - a legváratlanabb szituban.
2016. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!