Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy szerelmes lesz belém? Vagy hagyjam, mert ez már úgysem lesz komolyabb? 20L

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal. Megszenvedtünk a kapcsolatunkért. Azt állította, hogy én leszek a felesége, hangoztatta, hogy ne hagyjam el, ő már nem akar mást keresni.Ő mondta ki először 2 hét után, hogy szeret.Nagyon jól elvoltunk, aztán jött egy mélypont. Én írtam rá állandóan, én kerestem, én szerveztem a találkozókat. Amikor ezt szóvá tettem neki, nem kaptam rá értelmes választ. Azóta úgy érzem helyrejött a kapcsolatunk, viszont nem érzem rajta a kötődést. Nem bújik oda hozzám, mint az elején, nem hangoztat szép dolgokat. Aztán nem rég beszélgettünk a szerelemről, hogy ő szeretne már szerelmes lenni, viszont nagyon nehezen lesz szerelmes. Én vele komolyan gondolom a dolgokat, kérdés, hogy vajon Ő is velem, vagy csak beéri velem. Lehetséges, hogy az elején tényleg el tudta volna velem képzelni komolyabban, de hogy megismert megváltozott a gondolkodása? Lehet még szerelmes belém? Hogyan tudnám ezt elérni?

#szerelem #szerelembe esés #szeretet alakulhat szerelemmé
2014. júl. 22. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
jaj, ez a "te leszel a feleségem" meg hasonló dumák..semmit nem jelentenek.
2014. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyesmi helyzetben. Nekem megmondta, hogy nem szerelmes belém, szakítottunk, de megmaradtunk barátoknak. Ezek után is sokat találkoztunk és beszélgettünk, így idővel szerelmes lett belém. Már három éve együtt vagyunk és még mindig teljesen odáig van értem és én is érte.

Idővel ki fog alakulni nálatok is.

2014. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!