Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan becézitek a párotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan becézitek a párotokat, vagy a párotok hogy szólít titeket?

Figyelt kérdés
Elsősorban hozzátok fordulok lányok, de természetesen a fiúkra is kíváncsi vagyok. Köztünk a párommal elég érdekes becézgetések vannak, legalábbis számomra kissé furcsák, egy szerelmes pártól sem hallottam még hasonló beceneveket és érdekelne, mások hogy szólítják egymást. Akár barátok közt, vagy otthon kettesben, mert van olyan becenév, amit csak egymás közt használtok. Értitek mire gondolok, nem?:D Szóval csak szeretném, ha megosztanátok velem néhány becenevet.

2016. nov. 2. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha van barátnőm, általában így hívom: Szerelmem, Nyuszim, Kókuszgolyóm, Lekváros Derelyém, Csokisfánkom, Édesem, Kedvesem, Szívem, Életem, Manó(ká)m, Drágaságom, Babym stb. :D
2016. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Barátom így hív engem: Kicsim, Kedvesem, Nyuszibogyó (no komment 😂), Édesem, Asszonypajtás

Én így hívom őt: Drága, Kedvesem, Édes, Kismackóm

20L és 21F

2016. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne kérdezzétek miért ,de mind a ketten úgy hívjuk egymást, hogy Cuci :D L19/F22
2016. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Igy hív a párom, pedig nem tizenévesek vagyunk :-) : Kincsem, Picikém, Szerelmem, Cicám, Bébibogyó, + sokszor az ő nevén utána a keresztnevemen és + egy M-betű :-) Imádom!!!
2016. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Én a páromat: Cica, Tigris, Szívem (ha épp valami marhaságot mondott, és viccesen letolom), Bicebócám (sántít), Bolond, Hülyegyerek, stb.

Ő engem: Cica, Kicsim, Szépségem, Szívem (ha marhaságot mondok), Asszony, Lyány, Gonoszka.

2016. nov. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Én Pic, Pici vagyok vagy Manó

Ő Tamás így hát szegényt rengeteg idétlen módon hívom : Tomato , Tomcsi, Hilfiger, Tailor, Dagi, Husi, Nyuszika, Füli, Bab, és ha mérges vagyok akkor TAMÁSSSSSSSSHHHHH

2016. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én kis k-rvám :)
2016. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Bocs az offért, de meg kell kérdeznem: miért kell ilyen idétlen beceneveket kitalálni? :D A sima keresztnév becézése miért nem jó? :)


Amúgy hogy írjak valamit, ismerősömék "hékásom"-nak szólítják egymást.

2016. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Én senkit nem szólítok a nevén, az valahogy nekem olyan fura. :D Szóval kell a becenév.

2016. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!