Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan becézitek a párotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan becézitek a párotokat? Esetleg vannak extrém becenevek? 22/L

Figyelt kérdés

Mi: édesem, szívem, ő engem cicamica általában, de a legextrémebb és mondhatni ilyen mánia van belőle, az a pónizás. Póniló, pónihús, stb, stb.

Valaki más ciki, vagy aranyos egyedi becenevekkel illeti a párját? :D


2015. jún. 1. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Leginkább egyedi neveket mondunk egymásnak, azokat nem írom le, de a Kincsem, Szerelmem nálunk is jelen van.

Egy-kettő R.bancom, Vadállatom is elhangzik, de csak szórakozásból. :D

2015. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Mindig ellene voltam, és még most is amiket felsoroltál, hideg kiráz az ezektől, de volt olyan barátnőm akivel hosszú idő alatt alakult ki, és természetesnek éreztük, nem colt cikis.


Igaz nem is negédesen, gügyögve mondtuk mint néhányan, valószínűleg inkább az bennük a kiakasztó. :)

2015. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Engem a volt barátnőm lófarkúnak hívott, a méreteim miatt, de nem volt vele problémája.. és persze csak ha ketten voltunk :)


22F

2015. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Trampli.
2015. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kuty kuty kutyaaaaaaa
2015. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Én a bnőm "oldalbordám"-nak hívom. 18F
2015. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én a barátomat meg a barátom is engem sziszának hív :D Meg van szerelmem, kincsem is. És őt még szoktam kukikapitánynak nevezni :DD
2015. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 manó1235 ***** válasza:
86%
utolsó.. "kukikapitány" szakadtam :DDD
2015. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

az általánosokon túl én Kandúrnak szólítom még őt :D néha én is szoktam pónizni, mert taraja van, és ha kócos, úgy néz ki, mint egy póni sörénye :)

oda-vissza egymást meg még finomságnak és rosszaságnak :)

neki én Cicca vagyok (dupla cével :D)

20L

2015. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Jelenlegi beceneveim gyűjteménye: pióca, önző görény, féreg, mocskos állat, és a legújabb lázadó papucs


A régebbi neveimre már sajnos nem emlékszek.


A love story röviden: Lázadó papucs (Én) 2 évig udvarol, a Hercegnő csak nem akarja beadni a derekát, ő az erkölcs megtestesítője. Újabb fél év már együtt élnek, jönnek a bajok Lusta féreg nem túlórázik eleget, tehát nem elég elkötelezett a kapcsolatért!

A heti 72 óra melótól a féreg már nem tud és nem is akar esténként partikba rohangálni. Sőt pofátlan, önző módon ezt még szóvá is teszi.

Fő a békesség, tartsanak lányos napokat, a királynő erkölcse makulátlan. Miért is ne???

Minden Királylány megérdemel egy lovagot, aki megmenti a sárkánytól. Jelen esetben egy önző féregtől, aki szeretne bejutni a lovag és a hercegnő által elfoglalt saját tulajdonú várába.

2015. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!