Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj jobban, vagy legaláb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj jobban, vagy legalább annyira egy viszonzatlan szerelem, mint egy szakítás?

Figyelt kérdés

Mikor véget ért a párkapcsolatom, ami 1 évig tartott, sokkal könnyebben feldolgoztam, elfogadtam, elfelejtettem, mint most, hogy egy viszonzatlan szerelmem lett...

Hogy tudnám elfelejteni? Ez szörnyű, hogy jobban megvisel, mint egy szakítás...

25/F


2016. nov. 4. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért fáj jobban mert eséjt sem kaptál arra hogy meg mutasd milyen veled a kapcsolat. Emelett te sem érezhetted hogy vele milyen lenni.
2016. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem kaphatod meg nem lehet a tied annàl jobban vàgysz rà és ezàltal érzelmeket tàplàlsz magadban irànta !Egy szakítàs azért sem fàj annyira mivel tudja az ember hogy mi nem működött és elfogadja hogy vége nincs tovàbb és elfeljti és ezzel együtt a fàjdalom is enyhül !
2016. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!