Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig lehetnek/lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehetnek/lesznek még együtt?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik és mint azt már a kérdésemböl leszürtétek van egy barátja.A lány 14 a fiú 15 én 17 vagyok.És hogy mennyi idöt adtok még nekik ugy hogy mindkettőjüknek ugymond az elsö komoly kapcsolata.És 9 hónapja vannak együtt.

Igen tudom hogy elég hülye kérdés csak ugy körülbelül tapasztalatok alapján érdekelne.



2013. nov. 13. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
te pedig meg tudnàd mondani az 5-os lottò e heti nyeroszàmait?
2013. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Odaitram hogy saját tapasztalataitok alapján megitélve.
2013. nov. 13. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
hat ha eltartott eddig akkor szerintem még fog is egy darabig,de ezt nem lehet megjósolni,ha mégis akkor az ezotéra kategóriában előbb fogják megtenni mint itt
2013. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nincki válasza:
15 évesen jöttem össze a mostani barátnőmmel, ennek januárban lesz 10. éve :P
2013. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lehet előre megmondani, főleg, hogy nem is ismerjük őket. Ha kevésbé bulizósak, és inkább szűkebb baráti körük van, akkor szerintem tovább fog tartani, mint ellenkező esetben. Én úgy tapasztaltam, hogy hosszú kapcsolatoknál valamilyen változás vethet könnyen véget a dolognak (pl. középsuliból egyetemre mennek), de az is simán megtörténhet, hogy egyiküknek váratlanul elege lesz, vagy megtetszik neki más.
2013. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!