Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ne szeressem így? Ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne szeressem így? Ezért vagyok összezavarodva?

Figyelt kérdés

Most azt hiszem beleszerettem valakibe,vagy legalábbis azok alapján amit tudok róla,amennyire ismerem.Igazából semmi nem lehet köztünk,el is szeretném felejteni.Minden nap nem jut eszembe,de van hogy akkor is amikor épp nem látom.De heti többszö látom,meg Facebookon is,hogy lehet így ha nem is elfelejteni,de nem szeretni?


A másik problémám kapcsolódik kicsit az elsőhöz: volt ezelőtt még valaki akit szerettem,őt két évig,több minden miatt szenvedtem az érzés miatt..és csak egy ideje,mióta nem láttam hogy fellélegeztem.Ez a másik valaki részben azért is tűnik értékesnek számomra mert nem olyan teljesen mint az első,ha olyan lenne teljesen,akkor nem is szeretném,de így is szeretem és az lenne jó ha elfelejteném.Ez az első amiről írtam,azért is zavar néha mert kicsit zavarosnak érzem a gondolataimat,mert már szerintem szeretni úgy mint akkor nem szeretem,de úgy érzem hogy a szenvedést amit az az érzés okozott,nem tudom elfelejteni.Ráadásul emiatt is részben kétoldalú ez a mostani dolog,mert lehet hogy ez is valamennyire eltereli a korábbi szenvedésemről a figyelmem,ugyanakkor nem kellene szeretnem ezt az illetőt,vagy legalábbis sok értelme nincs.


Össze vagyok zavarodva hogy ha már nem szeretem az elsőt,miért gondolok akkor is fájón vissza rá,az is összezavar hogy ezt a másik férfit,akiről a kérdés elején írtam,kevesebb ideje ismerem mint azt akiből már mondjuk "kiszeretettem", de már most is érzek néha valami olyan szenvedés félét,csak nagyon kis mértékben mint az elsőnél.(Azért is mert nem lehet az enyém,azért is mert több ok miatt sem jönnék,jöhetnék össze vele,meg ehhez hasonlók )És mivel már az elsőnél tapasztaltam hogy milyen,az eszem azt mondja hogy nem kell megvárni míg még jobban szenvedek hanem "véget kell" vetni az érzelemnek,vagy valami más értelembe helyezni az egészet.


2016. nov. 4. 22:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A legeslegelsővel nem volt olyan értelemben problémám,hogy negatív élményem nem kötődik hozzá,szinte csak pozitív.De egy idő után belátta ő is meg én is hogy nem lenne éretelme (interneten ismertem meg,de nagy volt a távolság)

A másodikkal az volt a bajom hogy foglalt volt,de gyakran mondott olyanokat viccből amikkel akaratán kívül,de megbántott,mert mivel foglalt,nem mondtam meg neki hogy szeretem.Meg amiket csinált,jobban megismertem,megszerettem,és rosszabb volt.És olyan lrtelemben rossz visszagondolni rá hogy ha nem tesz bizonyos dolgokat,nem szeretem meg így,nem ismerem meg ennyire.Volt amikor szerintem olyat csinált ami elkerülhető lett volna.

Ez a harmadik aki a legelsőre emlékeztet,vele nincs olyan értelemben problémám,hogy hát nem bántott meg vagy bármi ilyesmi,csak eszembe juttatja az elsőt.De ez korántsem olyan rossz mint a második volt.

Akit meg most szeretek,mondjuk így,azzal az a gondom mint a másodikkal,hogy foglalt.És nyilván mivel tudom hogy nem lehet belőle semmi,így csak szenvedés lesz a vége,ha nem vetek véget neki valahogy.De legalább nem olyan "minden lánnyal ismerkedő" fajta,így nem fog remélem annyi rosszat okozni mint a második akiről írtam.Mert így nem fog "reményt" adni,meg nem lesz az hogy megengedi hogy jobban megismerjem és megszeretem teljesen.


Abban is bízok amúgy hogy az idővel is múlni fog ez az egész és jobb lesz

2016. nov. 5. 09:12
 12/12 A kérdező kommentje:

És,amúgy próbálok tenni az ellen hogy "rossz" embert szeressek,olyat,akit valami miatt nem kellene,például tudom hogy a foglalt emberekbe nem érdemes beleszeretni,meg legtöbbször csak szenvedés de nem én irányítom hogy kit szeressek,ez akit most szerettem volna elfelejteni, egyébként nem hasonlít külsőre sem,meg személyiségben sem a többire.


Ha "értékelni" kell,akkor amúgy akkor a legelső volt szerintem a "legpozitívabb",mert hozzá semmi rossz élményem szinte nem társul,kivéve hogy sírtam mikor el kellett felejtenem.De amúgy semmi.És ott nem volt az a gond hogy foglalt,vagy bármi,hanem főleg a távolság.


De ami érdekes,az az,hogy szerintem már ezzel a kérdéssel meg a kommentekkel is kicsit jobban érzem magam.Mintha kevesebb lenne bennem a kérdőjel.

2016. nov. 5. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!