Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeressem meg a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressem meg a barátommal a Karácsonyt és az ünnepeket?

Figyelt kérdés

Én imádom a Karácsonyt, úgy nőttem fel, hogy az egész ház karácsonyi díszekkel van tele, világítások mindenhol, ünnepi sütik, zene és hasonlók. Ez a kedvenc ünnepem a szülinapom után.

Neki pedig a Karácsony semmit nem jelent, hiszen nem kapott ajándékokat, mert mindene megvolt, nem voltak karácsonyi ebédek és vacsorák az életébe és neki ez csak egy undorító ünnep, amit gyűlölt egész életében.


Sosem volt normális családja, az anyukája külföldre költözött még 2 éves kora előtt, az apja a munkájának és a nőknek él a mai napig is. Nem volt családja, sem családi ünnepek.

Ez az első Karácsonyunk, amit a lakásunkban töltünk és szeretném, ha mindenből a karácsonyi hangulat áradna. Ma délelőtt megvettem a díszeket és elkezdtem feltenni, közben szólt a zene, meg rendeltem pár mézeskalácsot is, csináltam sütit. És erre közölte, hogy hetekig ilyen helyen kell élnie, megőrül...


18 éves vagyok, nem akarom úgy leélni az életemet, hogy eltűnik a Karácsony belőle.


2015. nov. 26. 14:59
 1/9 A kérdező kommentje:
*szerettessem
2015. nov. 26. 14:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a Grincset!
2015. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán úgy ahogy veled tenném én: megdugnálak két csilingelő fadísz között a fa alatt. :D Járjon el így ő is veled, és megszereti.
2015. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sosem volt normális családja, akkor néhány girlandtól nem fog megváltozni a hozzáállása... Az ilyen mélyen gyökerező problémákat hosszas pszichoterápiával lehet csak kezelni.
2015. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
41%
Ő az egyik véglet te meg a másik. Lehet közeledni csak ahhoz neked is engedni kell.
2015. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Beszélj vele, mond el neki, hogy szeretnéd ha ő is élvezné veled az ünnepeket és az együtt töltött időt. Mond neki, hogy szeretnéd ha mindent elfelejteni amit eddig átélt vele kapcsolatba, és megpróbálna arra koncentrálni, hogy legyen olyan amilyennek szeretnétek közösen.
2015. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Kompromisszumokat kell kötni. Szerintem abnormális, hogy december előtt egy héttel már díszítgetsz és mindenből a karácsonynak kell áradnia. Lehet, hogy a párod is jobban fogadná a dolgot, ha nem lenne ennyire intenzíven ráerőltetve. Én szeretem a karácsonyt, de nem szívesen hallgatnám a lakásomban a karácsonyi zenéket és kerülgetném a díszeket novemberben. Beszélgessetek sokat, próbálj úgy hatni rá, hogy a közös karácsonyokat úgy fogja fel, mint egy lehetőséget arra, hogy ezt az ünnepet pozitívan élje meg, meghitt, szeretetteljes hangulatot teremtve. De ehhez az kell, hogy te is partner legyél, és ne akard "megszerettetni vele". Nyilván te se örülnél, ha ő akarna valamit rád erőltetni, amihez te a régi tapasztalataid miatt negatívan állsz.
2015. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
Ugye tisztában vagy vele, hogy még november van???
2015. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már 18 évesen lakásotok van - mindegy, hogy saját, bérlitek, de együtt éltek -, akkor tudsz felnőtt módjára gondolkodni. Eddig volt egy életed, most már mással éled, aki nem gondolkodik úgy, ahogy Te, ahogy a családod. Majd fog, de idő kell neki. Én sem vagyok oda hú de nagyon a karácsonyért, de vhogy túlélem. Viszont sok(k) lenne már most a dísz, a zene. Adj lejjebb, ráér még Karácsony előtt 1-2 héttel minden. Idén legyen kevesebb mindenből, de vhogy vond be, válasszatok együtt egyszerű díszeket, fából se olyan nagyot, hogy elkonyoljun a csúcsa... Vkinek a fát is be kell állítani, ami időnként csak káromkodásba megy át... Majd megszereti az ünnepet, de egyszerűen, nem fog érte élni-halni. De fog menni, de nem erőltesd rá, mert egy szenvedés lesz.
2015. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!