Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi gyökeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi gyökeresen megváltozik, annak ugye nagy valószínűséggel egy nő az oka?

Figyelt kérdés
Ismerek egy férfit, aki feltűnően nagy jellemfejlődésen esett át és abszolút pozitív irányba.
2016. nov. 10. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlen egy no. Lehet hogy az osszes.

Igazabol rajtam akkor vettek eszre, hogy kulsoleg es belsoleg is rengeteget valtoztam, miutan kidobott a baratnom, es elhataroztam, hogy osszeszedem magam, mert uj kapcsolatot szeretnek.

2016. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is megváltoztam, de önmagam miatt, és nem a nők kedvéért. Soha nem volt nő az életemben, mégis képes voltam óriásit változni!
2016. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, nálam is akkor jött el ennek az ideje, miután véget ért egy 7 éves komoly kapcsolatom. És ép ésszel felmértem, tudtam hogy én magam miket hibáztam abban a kapcsolatban, és egyedüllétemben elkezdtem dolgozni azon hogy ezeket megváltoztassam magamban.


Szerintem ha épp kapcsolatban van az ember, nemigen szokott nagy változásokon átmenni. Ahhoz nagy trauma kell, ami kiváltja, kikényszeríti a változást.

2016. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet férfi is az oka ha meleg...
2016. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha semmi köze a nőkhöz? Egyszerűen csak rájött és belátta hibáit, plusz hogy a jelenlegi élete rossz, és változtatott rajta hogy jobb ember legyen.
2016. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez már milyen kérdés? :D

Annyira sugárzik róla a kérdésről,hogy te ezt szeretnéd:DD

Nagyon sok oka lehet,hogy valaki változik.

2016. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én rengeteget változtam az elmúlt pár évben, de nem nő miatt. Pláne nem egy nő miatt.
2016. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nő miatt egyik férfi sem fog meg változni.Ezt már megkéne tanulni....
2016. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez is lehet az egyik oka. De más is lehet. Tehát ez csak egy a sok közül.

Másrészről meg de, van olyan férfi, aki képes megváltozni egy nőért. Ismerek több ilyet + az én barátom is ilyen. Mindenki folyamatosan jön hozzám és mondja, hogy milyen jó irányba megváltozott a barátom mióta velem van, holott én nem kértem semmi ilyesmire, magától tette, mert úgy érezte van akiért. :)

2016. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ÖNMAGÁBAN nem a nő miatt változik. Nálunk a párom nagyon nagy fejlődésen ment keresztül, sokan tulajdonítják nekem, de én azt vallom, hogy csak részben van közöm a változáshoz, pontosan körül tudom határolni, hogy miben.

Először is a párom magától is akart változni, fejlődni, és már azelőtt elkezdett dolgozni magán, hogy összejöttünk volna. (Többek között ezért jöttem vele össze, mert láttam rajta a fejlődés szándékát.)

A kapcsolat annyiban befolyásolta a változását, hogy mellettem lehet önmaga, nem töröm le a szárnypróbálgatásait, nem kritizálom, minősítem, az esetleges problémákat is kulturáltan beszéljük meg. Az tény, hogy emiatt sokat nőtt az önbizalma mellettem, ami segíti a további fejlődését. De ő az, aki változik, fejlődik, a saját elhatározásából, én csak az ehhez szükséges támogató "közeget" biztosítom számára. Nyilván ez is fontos, mert a korábbi kapcsolataiban nem tudott kibontakozni, nem lehetett önmaga, mindenért kritizálták az exei. Ugyanakkor az is tény, hogy a már megindult változások miatt választott MÁSMILYEN társat magának. Szóval ez egy nagyon összetett dolog.

Egyébként pszichológiai tény, hogy hosszú távon (évek, évtizedek alatt) egy kiegyensúlyozott, magas érzelmi intelligenciájú társ jó hatással van a párja személyiségfejlődésére. Viszont az is pszichológiai tény, hogy egy érzelmileg érett ember nagyon ritkán választ maga mellé "problémás" társat, akit még "fejleszteni" kell.

2016. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!