Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 30 éves férfi tervezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves férfi tervezhet komolyan egy 20 éves nővel/lánnyal, vagy nagy valószínűséggel csak a szex miatt kell neki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tervezhetne. Törvényszerű, hogy a harmincas férfiak kihasználják a húszas évei elején járó nőket? Az én ismerősi köreimben több 30-32 éves férfinak van húszhoz közeli barátnője.
2015. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen tervezhet, de nagy valószínűséggel a szex miatt kell neki.
2015. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam még ilyen életszituációban, mert eddig korombeli párom volt, őt is fiatalabbnak hittem, mikor megismerkedtünk. De annyi rossz sztereotípiát hallottam és nem tudom, hogy ezeknek van-e valamilyen szilárd alapuk. (Mármint, hogy a férfiak a felnőttkoruk hajnalán járó nőket, csak a "hamvasságuk" miatt tartják)
2015. okt. 15. 22:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam, megint nekiugrok. Most egy nálam 10 éves férfival randizom, eddig csak olyan barátaim voltak, akik az én korosztályomba sorolhatóak, azonban most itt ez a 30 éves férfi és a sok rossz híresztelés bogarat ültetett a fülembe.
2015. okt. 15. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Tervezhet vele komolyan, de nem kell neki mindent elhinni amit mond. Bizonyosodj meg róla, hogy komolyan érdekled.
2015. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem a barátom, én 18 voltam, ő 27. Most épp 21 vagyok, ő 31. 2 éve együtt élünk. :)
2015. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem rossz a tapasztalatom erről, csak szeretőt akart. De neked bejöhet.
2015. okt. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze jobb félni, mint megijedni...

Viszont ennyire hallgatni a sztereotípiákra, és általanosítani sem szabad..

Te talákoztál, veszéltél a sráccal, te ismerd, nem mi..

Minden ember más... Ő lehet komolyat akar..

Az osztálytarsam 21 volt, amikor az akkor 31 éves baratjaval összejöttek, most 7évvel kesőbb házasok, gyerek is van..


Viszont egy biztos a szex miatt kellesz neki... Az a kérdés más miatt is-e


;)


Ha meg sem próbálod, akkor sosem derül ki..

A lényeg, hogy csak akkor csináld, ha neked is ok... Akkor nagy csalődás nem ér

2015. okt. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A párom 30, én 22 vagyok. Két éve együtt.


Valóban van olyan férfi, aki kihasználja szex kedvéért a fiatalabb lányokat, de azt, hogy ez a konrkét pasas mit tervez, csak te tudhatod, ha kicsit is értelmes, akkor nem hiteget és nem játszogat. De sok 30 körüli pasi azért keres korai huszonéves lányt, mert a saját korosztályában a normális nők nagyobb része már házas és gyereke van, illetve a korai huszonéves lányok nagyjából akkorra lesznek készen házasságra és gyerekvállalásra, mint ők (már gondolom, ha 30 évesen még nem azok). És szerintem ezek teljesen érthető indokok, szerintem nem kell mindig rémeket látni, csak mert van néhány _olyan_ pasi. Minden korosztályban vannak, akik csak szexet akarnak, az esélyét nem növeli a férfi kora.

2015. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Húgom 21 évesen ismerkedett meg egy 31 éves férfivel, aki mostanra már a sógorom, szóval miért ne tervezhetne komolyan? Ez nem életkortól függ, hanem hozzáállástól és személyiségtől...egy szoknyavadász férfi a 26 évest is csak szexre fogja tartani, meg a 43 évest is...
2015. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!