Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mit szeretne? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit szeretne? Mit csináljak? Amikor részeg akkor azt irja, hogy szeret meg jobb lenne most mellette lennem de amikor nem iszik akkor meg azt mondja, hogy nem akar tőlem semmit.

Figyelt kérdés
Én szeretnék vele lenni de így nem tudom,hogy most akkor ő mit is szeretne.
2016. nov. 13. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem szexpartner nem akarsz lenni...mert erős a gyanú, hogy annak kellesz.
2016. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

aki nem tudja egyértelműen, hogy mit szeretne attól most mégis mit vársz?


nem lesz normális kapcsolatotok!

2016. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Komolyan képes vagy annyira megalázni magad, hogy összejönnél egy olyan alakkal, akinek csak akkor kellesz, amikor be van rúgva? Nézed te magad egyáltalán bármibe? Nem gondolod, hogy ennél bárki jobban érdemel? Elképesztő.

Ha van egy kis eszed, hagyod ezt az embert a francba és keresel olyat, akinek tényleg kellesz.

2016. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Történt velem is egy hasonló szituáció.

Ha ittam mindig felhívtam Őt, akkor másról se tudtam beszélni csak róla.

2 alkalom volt amikor szexeltünk, utána mindig ő volt az első gondolatom ha részeg voltam, de akkor már nem volt semmi. Ha józan voltam nem akartam Tőle semmit, ő igen, de megbeszéltük, hogy ez így nem mehet tovább. Maradjunk barátok, ha alakul köztünk valami jó, ha nem akkor nem.

Én úgy gondolom nálam azért fordult ilyen elő mert olyankor akartam magam mellé valakit, akit "szerethetek", aki vigyáz rám.

Esetleg nem ez a helyzet a srácnál is?


Amúgy azóta is barátok vagyunk.

2016. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom lehet,hogy Nála is ez a helyzet.Mi is megbeszéltük,hogy barátok leszünk.És én tovább lépek.
2016. nov. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!