Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Csak akkor akar meghuzni, ha reszeg?

Figyelt kérdés

Egy sraccal a barati tarsasagbol mar tobbszor kavartunk, de smarolason es egy kis tipitapin kivul meg nem volt semmi, mert nem volt ra megfelelo hely meg egyeb okok miatt. Ezen alkalmakkor mindig be voltunk rugva. Nemreg ugyanez tortent az egyik nap, kicsit ittasak voltunk, de megint csak nem tortent semmi, mert en kicsit tobbet ittam a kelletenel sajnos.. ra ket napra osszejottunk megint a baratokkal es total tavolsagtarto volt velem, meg csak ranezni is alig nezett ram. De ket nappal azelott meg tokjol elvoltunk. Bar az igaz, hogy ekkor nem nagyon ittunk. Ez mi?

En 19/L, o 22/F



2014. júl. 21. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Csak részegen kellesz neki..
2014. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
puhapöts és csak piásan nagy a szája.
2014. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
részege szépnek talál
2014. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
n
2014. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat reszegen csak ugy ontja a bokokat :D nemtudom en is full jozanul belemennek-e vele szexbe, meg nem is akarok tole semmit, es o sem tolem, de nem is ez a lenyeg, csakidegesit, hogy ezt csinalja, mert jo akkor jozanul ne erjen hozzam, de ne is nezzen keresztul rajtam..
2014. júl. 21. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
kérdezd meg tőle tulajdonképp veszteni valód nincs nem?:)
2014. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg sosem beszeltunk ilyen temarol komolyan, nem vagyunk annyira kozeli es mely baratsagban igazabol, ugyhogy nem tudom mi sulne ki belole.. de a sarkamra kell allnom es igen, tenyleg nincs vesztenivalom :)
2014. júl. 21. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
ez az kapd el a monyát!
2014. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat, eddig meg nem jott ossze, de rajta vagyok az ugyon :D
2014. júl. 25. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!