Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha igazán szeretne otthagyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán szeretne otthagyta volna értem a lapos kapcsolatát?

Figyelt kérdés
33f vagyok 1,5 éve megismertem egy 26 éves lányt. Nagyon szimpatikus már az első pillanattól kezdve és úgy tűnik én is az vagyok neki. Én házas vagyok de megromlott ellaposodott az egész,ő egy többéves kapcsolatba de ők se fejlődnek egyáltalán csak sajnálja kidobni a párját. Én mondta neki,hogy nagyon bejön vannak érzéseim az irányába,elválnék miatta és én vele elképzelnék egy komoly kapcsolatot akár családalapítást is. Munkahelyi ügyben találkozunk kb 2 hetente fél órára. Ekkor szoktunk beszélgetni de nem lehet zavartalanul,mert ott vannak a környezetünkben a kollégák. Mondtam neki,hogy találkozzunk személyesen,hogy tudjunk nyugodtan beszélni.De nincs benne facén se nagyon van fent,ha írok hamar leráz. Azt mondta,hogy szimpatikus vagyok neki,ha egyedülállók lennénk eljönne velem randizni de így nem. Ok,hogy van benne tartás meg ilyesmi...,de ha komolyabban vonzódna hozzám akkor találkozna velem gondolom,vagy otthagyná miattam az amúgy is ellaposodott kapcsolatát nem?
2016. nov. 16. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem biztos hogy elhiszi neked, hogy elválnál miatta.Ő ki lép a kapcsolatából miattad, de te a tiédből mégsem? A legjobb lenne a személyes találkozót erőltetni mégis, ott átbeszélhetnétek mennyire komolyan szeretnétek a másikat
2016. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha még alig volt alkalmatok kettesben beszélgetni, honnan tudod, hogy csak sajnálja kidobni a párját? Semmit sem tudsz a kapcsolatáról, az életéről.

Neked ettől függetlenül el kellene válnod, mert nem fair együtt lenni a feleségeddel úgy, ha közben más nőkre vágysz. Irántam is érdeklődött nős pasi, de előbb szakított a feleségével, és utána, tiszta lappal kezdett velem kapcsolatba. Nem jöttem volna össze vele, ha azt mondja, hogy "ha" velem összejönne, akkor válna. Ha meg nincs ló, akkor marad a szamár? Úgy voltam vele, hogy ha nem jó a házassága, akkor ne miattam váljon, hanem azért mert rossz kapcsolatban él. Egy nő sem szereti, ha kötélnek használják, amivel a pasik kihúzzák magukat egy rossz kapcsolatból. Másszatok ki belőle magatoktól!

2016. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A lapos kapcsolatot nem az újért szokás otthagyni. Én miután elváltam, nem kezdtem volna olyan férfival, aki azt vallja, hogy "ha jön valaki, aki miatt érdemes, akkor elválok". Nem! Ha van gerince, akkor ELŐBB váljon el, és utána beszélhetünk.
2016. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Attól, hogy szimpatikus vagy neki, és két hetente egyszer beszélget veled, ő nem akar tőled semmi többet. Élvezi, hogy udvarolgatsz, meg hajtasz érte, de eszébe sincs a kapcsolatát lezárni.


Neked most inkább azon kéne gondolkodni, hogy a pi.csában lehetséges, hogy TE még nem léptél ki a lapos házasságodból, ha már válni és képes lennél egy másik nő miatt?! Neked is pont megfelel a langyos fo.s addig, amíg nincs biztosítékod arra, hogy lesz másik meleg puni, amibe belógathatod.

De azt elvárnád, hogy a lány miattad borítson mindent... Ez így hatványozottan undorító. Remélem, gyereked nincs!

2016. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon is jól látod. Másfél év alatt annyira nem sikerült lenyűgöznöd, hogy találkozzon veled privátban, és ne csak a munkahelyén, akkor nem érdekled.

Még mindig több fantáziát lát a mostani kapcsolatában, mint egy 33 éves, nős férfiban, aki a felesége mellett fiatal csajokat szédít munka közben. És én ezt speciel meg is tudom érteni.

2016. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De tisztességes mindenki itt,de miért látom azt a való életben,hogy aki elválik az más miatt teszi 90%-ban?
2016. nov. 16. 19:06
 7/14 A kérdező kommentje:
# 5. Megmondtam neki,hogy nekem teljesen komolyak a szándékaim nemcsak szédíteni akarom és ezt így is gondoltam.
2016. nov. 16. 19:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
# 6: Lehet, rossz körökben mozogsz. Én nem ezt látom a környezetemben. Egyetlen olyan párról tudok, ahol mindketten kapcsolatban voltak korábban. Ott a pasit nagyon vonzotta a nő (aki később a felesége lett), de tiszteletben tartotta, hogy a nőnek van barátja, nem lépett felé, annak ellenére, hogy a férfi kapcsolata is rossz volt. Aztán mikor a nő szakított a barátjával, rögtön lépett.
2016. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7: Akkor miért nem váltál még el, hogy együtt lehess vele, és tiszta lappal tudj kezdeni egy új kapcsolatot a szeretett nővel?

Mondani bárki, bármit tud. Lehet, azt gondolja, hogy minden nap mást szédítesz, mikor nem találkoztok, és minden nőnek ezt mondod. Az igazság meg az, hogy minden este a feleségednek csempészed be a lompost, komoly szándékból.


5. voltam

2016. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
" Én házas vagyok de megromlott ellaposodott az egész....." Te már válofélben vagy HIVATALOSAN? Te akarsz kilépni a jelenlegi kapcsolatodbol, nem?
2016. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!