Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha igazán szeretne otthagyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán szeretne otthagyta volna értem a lapos kapcsolatát?

Figyelt kérdés
33f vagyok 1,5 éve megismertem egy 26 éves lányt. Nagyon szimpatikus már az első pillanattól kezdve és úgy tűnik én is az vagyok neki. Én házas vagyok de megromlott ellaposodott az egész,ő egy többéves kapcsolatba de ők se fejlődnek egyáltalán csak sajnálja kidobni a párját. Én mondta neki,hogy nagyon bejön vannak érzéseim az irányába,elválnék miatta és én vele elképzelnék egy komoly kapcsolatot akár családalapítást is. Munkahelyi ügyben találkozunk kb 2 hetente fél órára. Ekkor szoktunk beszélgetni de nem lehet zavartalanul,mert ott vannak a környezetünkben a kollégák. Mondtam neki,hogy találkozzunk személyesen,hogy tudjunk nyugodtan beszélni.De nincs benne facén se nagyon van fent,ha írok hamar leráz. Azt mondta,hogy szimpatikus vagyok neki,ha egyedülállók lennénk eljönne velem randizni de így nem. Ok,hogy van benne tartás meg ilyesmi...,de ha komolyabban vonzódna hozzám akkor találkozna velem gondolom,vagy otthagyná miattam az amúgy is ellaposodott kapcsolatát nem?
2016. nov. 16. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "kapcsolat" csak a te fejedben letezik....

Ha annyira komolyan gondolod,valj el te es allj ele.


Persze neked is jobb a langymeleg f*s egy bizonytalan talannal,akkor tole miert varsz el tobbet?

2016. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ja jól értem kéthetente fél órára találkoztok, és te már azt várod tőle, hogy szakítson és családot tervezel vele???

Komolyan nem látod hol itt a probléma? Biztos, hogy 33 éves férfi vagy és nem egy 15 éves kislány? xD

Amúgy téged mi akdályoz, hogy elválj a feleségedtől? Nem olyan jó már, de azért az kényelmes, hogy mos, főz, takarít rád, meg van ingyen szex, mi?

2016. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

12:

;)

A csajnak is kényelmes, hogy van hol laknia, van aki segít fizetni a számlákat, ki tudja nyitni a befőttes üveget, és van rendszeresen szex.


Most elképzelem ezeket együtt... A pasi otthagyja a feleségét, és a csaj a pasiját. Konkrétan nem lenne hol összeköltözni sem, plusz lefogadom, hogy a kérdező még fizethet egy jó kis gyerektartást is.


Amúgy a nőnek van esze. Hül.ye lenne kidobni a meglévő, hűséges, és megbízható férfit egy olyanért, aki félrelép, és pár év házasság után azt nézi, kivel "alapíthat családot". Ez gondolom célzás arra, hogy a gyerekgyártás technikáját gyakorolná vele szívesen...


Szánalmas vagy, kérdező, az a helyzet.

Egyszerűen képtelen vagy felfogni, hogy te ennek a nőnek nem kellesz. Azt írod, hogy egyenesen megmondta neked, hogy randizni se akar veled.

Lehet, mégsem olyan rossz az a kapcsolat, ami "lapos".

2016. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igazad lenne, de:

1. te miért nem válsz el? Így egy kicsit képmutató a dolog.

2. Ha tényleg ilyen ritkán találkoztok és beszélgetni sem tudtok rendesen, aligha lehet eldönteni, hogy összeilletek-e és kialakítani egy kapcsolatot.

2016. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!