Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerelmes vagyok egy gyönyörű lányba de szerintem semmi esélyem nincs nála. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már háromszor elhívtam randizni (hetente),de mindig volt valami ami miatt nem ért rá, kicsit már úgy érzem le akar koptatni

Régebben nagyon jó barátok voltunk, többször mondta rám hogy cuki,aranyos vagyok. Szerintem nem érdeklem de nem tudtok róla leszálni. :(



2015. febr. 28. 15:45
 1/6 aladar12 ***** válasza:
100%
ha lemondta mindhármat, akkor le akar koptatni, csak nem akar megbántani. lépj tovább.
2015. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ! :)
2015. febr. 28. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sírjunk együtt. Nálunk is hasonló a szitu, én is azt kaptam meg a lánytól, hogy cuki, aranyos vagyok.
2015. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az esetek 90%-ában a cuki/aranyos jelző, bár pozitív, nem a srácra nézve :D

Ez általában azt jelenti, hogy nem partnert lát benned, hanem barátot (vagy azt se, kapcsolatotoktól függően)

2015. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, az aranyos, cuki kb. a lehető legrosszabb visszajelzés, amit férfi kaphat. :D
2015. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D
2015. febr. 28. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!