Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfogadható lenne a bocsánatké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható lenne a bocsánatkérésem? 20/f

Figyelt kérdés

Nem szeretném túl hosszúra húzni, szóval megpróbálom a lehető legrövidebben elmondani ezt az egészet.

4 évvel ezelőtt nagyon rossz társaságba keveredtem, az osztálytársaim belevittek minden hülyeségbe, én pedig követtem őket, mert azt hittem az a helyes, amit ők csinálnak. Normálisnak találtam, hogy más embereket cs*sztetnek - bocs a szóhasználataért -, normálisnak találtam, hogy nem foglalkozom a tanulással, így a jegyeim is nagyon rosszak voltak mindig, normálisnak találtan, hogy nekiálltunk cigizni. A szüleimmel és a testvéreimmel is úgy viselkedtem, ahogy nem kellett volna.

Ami pedig a volt barátnőmet illeti. Most jön a lényeg, ami a kérdésem oka. Eléggé undorítóan viselkedtem vele, folyton sértegettem, nem vettem figyelembe, hogy ő utálta, amikor rágyújtottam, mindig kiröhögtem, amiért ezt zavarja. Nincs túl sok barátja, így mindig megjegyzéseket tettem rá emiatt. Hobbiból szokott mindenféle kaját csinálni, nem mindegyik lett túl ehető és ilyenkor szintén csúnya dolgokat vágtam hozzá. Nem mutattam felé egyáltalán, hogy szeretem. Most már nagyon megbántam és szeretnék tőle bocsánatot kérni tőle, de nem vagyok benne biztos, hogy megbocsátana. Sok jó tulajdonságot véltem felfedezni benne és csak az én viselkedésem miatt szakított velem, az én hibám volt az egész. Most már belátom, hogy hiba volt ez az egész, lelkiismeret-furdalásom van miatta, de nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e vagy hogy érdekelné-e.


2016. nov. 20. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Véleményem szerint abban ne reménykedj, hogy vissza tudod hódítani. De egy őszinte, összefoglalt levelet/e-mailt megér a dolog. Miatta is, miattad is:)
2016. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nos a bocsánat kérés mindig jó dolog. De csodát ne várj. Bocsi ha bunkó leszek de én a helyében meghallgatnálak lekevernék egy istenes nagy pofont és heló. Már attól felment bennem a pumpa ahogy olvastalak. Bele vittek ?? Ha ha ha.. adott volt egy lehetőség de te ugrottál bele. Magadtól voltál nagyon bunkó. A lány ha szeretett akkor ez szörnyen fájt neki hidd el. Szavakkal jobban meglehet bántani egy nőt mint bármi mással. A kimondott szónak súlya van ám.
2016. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Kérj bocsánatot mindenkitől ilyen szépen és ha nem is fogadják el, te már sokat megtettél, hogy jó irányba változz, ez becsülendő, csak ez a lényeg.
2016. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 schamuelson ***** válasza:
62%
Ha valóban őszintén gondolod a bocsánatkérést, akkor tedd meg! Megérdemli az a lány, aki a viselkedésed ellenére kitartott melletted egy idegig. Talán a lelkiismeretednek is könnyebb lesz. Szerintem se várd azt, hogy újra kezdi veled a kapcsolatot! Ennek ellenére úgy képzelem, az ő lelkének is jót tenne az a bocsánatkérés.
2016. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Kérj tőle bocsánatot! Az már tényleg alapból becsülendő, hogy erre rászánod magad mert szerintem sokan nem képesek bocsánatot sem kérni a mai világban. Viszont nyilván nagyon megbántottad így ne várd el tőle, hogy megbocsájt egyből. Viszont ha megteszed, ha bocsánatot kérsz akkor abból még bármi lehet. Ha nem teszel semmit akkor viszont csak így fog továbbmenni minden ahogy most van.

Máskor becsüld meg azt, aki melletted van mindennek ellenére akár egy kevés időre is.

2016. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem lenne elfogadható. Én speciel meg se hallgatnálak.
2016. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Hagyd a francba!

Az exednek már semmi köze a te lelkiismeret-furdalásodhoz!

A te lelki bajaidat neked saját magadnak kell megoldanod!

2016. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

annak ellenére,hogy évek óta boldog párkapcsolatban élek és nem érdekel az exem , nem mennék hozzá vissza soha,annak ellenére is jól esne/esett volna,ha bocsánatot kért volna.

szerintem írd meg neki,de még jobb,ha személyesen teszed. nem hiszem,hogy visszamegy hozzád,de te is le tudod zárni és neki is hátha segít .

egyébként már ez is egy jó jel,hogy rájöttél a hibáidra és szégyelled magad miatta.jobb, mintha még mindig olyan lennél és nem vennéd észre magad. legalább már rájöttél.

és mondom,a bocsánatkérés sosem késő. ha nem is ír vissza, legalább nyugodt lesz a lelked.

2016. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!