Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet férfi és nő között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet férfi és nő között barátság? Fiúk, szerintetek ez még elfogadható?

Figyelt kérdés

Társkeresőről ismertem meg két srácot, szinte egyszerre ismerkedtem meg és találkoztam mindkettőjükkel. Az egyik normális, a másik fura de vicces.

A furával közöltem hogy max barátság lehetséges, mert eléggé másmilyenek vagyunk és pár napig úgy tűnt hogy el is fogadja. De ajánlott egy programot, hogy csak "csavargás". Adott a séta közben egy csókot a számra majd ment tovább mint ha mi sem történt volna.

Meg is kapta újra a visszautasítást ezért nem is beszéltünk egy pár napig, megnyugodtam.

A normálissal közben kezd komolyra fordulni a kapcsolatunk, tényleg kedvelem, de ez a fura srác megint jön a programajánlataival. Ezek nem romantikus programok, inkább olyan hétköznapiak, mégis úgy érzem hogy nem kellene elmenni. Pláne hogy úgy érzem hogy nem igazán értette meg hogy nem lesz köztünk semmi... Néha mondogatja ugyan hogy á, biztos utálsz már meg úgy se jöhetek szóba, de nem tudom hogy komolyan gondolja-e.

Mindig örültem volna egy fiú barátnak, de őszintén szólva nem ilyenre gondoltam. És azt sem tudom hogy örülne-e egy ilyen srácnak a közelemben a barátom. Tudja ő is hogy nehezen bántok meg valakit, de ha ennél is határozottabban lépek fel akkor abból még barátság sem marad.

Van valami humánus megoldás ebben a helyzetben? Fiúk is, lányok is válaszolhatnak, mindenkinek érdekel a véleménye, de most pár fiú tanácsra is nagy szükségem van.


2015. szept. 16. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a fura-de-viccessel megszakítanám a kapcsolatot. Mivel lesmárolt, a hülye is tudja, hogy nem csak barátkozni akar. És ezután is próbálkozni fog, ha alá adod a lovat.
2015. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Létezik barátság nő és férfi között, de ebből nem lesz az, nem olyan szándékai vannak, nem látod?
2015. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szúrja ki a szemed hogy a fiú nem barátságot akar? Eleve társkeresőn volt fent , és meg is csókolt, amit te meg hagytál.. szóval ha ezek után is biztatod azzal hogy még elmész vele randizgatni, akkor biztos hogy megerősítésnek veszi,hogy van esélye. Ebből nem lesz barátság. Ne találkozz vele, az a becsületes dolog.
2015. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Létezik barátság férfi és nő között, de a te eseted nem az. Barátokat nem smárolunk le, és nem engedjük nekik, ha próbálkoznak.
2015. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindenképpen szeretnék becsületes maradni szóval ráveszem magam hogy ne beszéljek vele többé. Csak sajnálom egy kicsit meg félek a reakciójától.. Olyan jobb vele jóba lenni féle ...

Mit mondjak neki így?

2015. szept. 16. 15:33
 6/10 Blade Bone ***** válasza:
Ez már nem elfogadható, viszont ha nem akarod megbántani nagyon, akkor beszéld meg vele, hogy csak neten tartsátok egy bizonyos ideig a kapcsolatot, mert többet nem szeretnél semmiképp. Ha neki ez nem jó, akkor úgyis a tudtodra fogja adni.
2015. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, siman mondd meg neki, h koztetek semmi nem lesz. Es legy resen es told el, mielott ilyesmi tortenne. Soha nem lesz tobb A baratsagbol, ha te nem akarod. Nekem az osszeS baratom fIu es soha sincs problema. A baratomnak mindig megmondom, h kivel es hova megyunk, mondom neki, h jojjon vagy csatlakozzon kesoobb Barmikor. ( Elozetes bejelentes nelkul. Mondtam neki, h soha semelyik pillanatban nincs titkolni valonk. En ezt igy teljesen korrektnek gondolom. N
2015. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyerekek, mi a túróért kell ezt a barátság témát erőltetni?

Nyilvánvalóan nem barátot keresett szerencsétlen srác a társkeresőn és most is abban reménykedik, hogy valami több lesz.


Egy barátság nem úgy alakul ki, hogy juj, de jó lenne egy fiúbarát, na, szakítunk egyet valamelyik társkeresőről.

Kialakulhat férfi és nő között barátság, ha egyik sem vonzódik a másikhoz és már régebb óta ismerik egymást, mondjuk egy a baráti társaságuk, egy munkahelyen dolgoznak, stb.

De az, hogy valaki vonzódik hozzám, én meg csak azért megtartom, mert egy fiúbarát menő, egyáltalán nem barátság.


Én megmondanám a srácnak, hogy van egy kialakulóban levő kapcsolatom és inkább ne találkozzunk többet, nem szeretnék félreértéseket.

2015. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"meg félek a reakciójától.. Olyan jobb vele jóba lenni féle ... "


Aztaaaa! Micsoda szívbéli jó barátság! :)

2015. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Nincs férfi-nő között barátság. Az egyik mindig többet gondol.
2015. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!