Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Új barátnő segít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnő segít?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 hónapja szakítottam a barátnőmmel, most belevágtam egy új kapcsolatba, helyes, aranyos okos lány akinek élvezem a társaságát és jól megvagyunk, mondjuk hogy szeretem. De egyszerűen nem megy ki a fejemből az exem, minden éjszaka róla álmodok, és egész nap csak ő, és ez már kezd marhára idegesíteni. Egy új párkapcsolat segít a felejtésben? Vagy inkább korai volt ez?

2016. nov. 21. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Korai volt, de mostmár úgy korrekt ha kezeled, vagy lekommunikálod mi a helyzet.
2016. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha, hát így már nem tudok korrekt lenni a barátnőmmel, elhagyni nem akarom mert mint mondtam, eléggé ragaszkodok hozzá, csak valahogy felejtenem kellene már végre.
2016. nov. 21. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez is embere válogatja dolog, mert nekem mindig segített az elfelejtésben egy új kapcsolat...
2016. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy ne tudnál korrekt lenni. Kezdd ott, hogy nem hasonlítod őket egymáshoz és nem kísérled meg az exed képére formálni.
2016. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom hogy olyan legyen, én szakítottam az exemmel is, egy is sok volt belőle. Csak frusztrál hogy állandóan az eszemben van. Nagyon haragszom rá és még csak véletlenül sem akarok vele újra összejönni, de még is itt van..
2016. nov. 21. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Add ezt elo az uj csajnak es meselj jo sokat az exedrol, a lanyok szeretik az ilyen oszinteseget! ;)
2016. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még sok a közös emlék a régivel, az újjal meg kevés. Engem, amikor kirugtak 20 év után a munkahelyemről, még 2 évig a régiről álmodtam sokat, akkor is, amikor lett új, jobb. Aztán elkezdtek az álmaim keveredni, volt benne rég, meg az új munkahelyem. Mostmár csak a jelenlegiről álmodom esténként, nagyon ritkán a régiről.
2016. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os igen :D a nők rajongnak az exekről történeteket hallgatni :D Szinte könyörögnek érte... Nem akarom hogy ez miatt konfliktusom legyen a jelenlegi párommal. Fordított helyzetben én tuti kiakadnék, és ezt inkább megtartom magamnak. Remélem sikerül kivernie a fejemből..
2016. nov. 21. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!