Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnál hozzá férfiként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá férfiként, ha a barátnőd szerelmes levelet kapna?

Figyelt kérdés
Zavarna, dühös lennél a levélíróra? 20-as éveiben járó fiúról van szó.

2016. okt. 22. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék, de bízom benne, hogy megfelelően kezelné.
2016. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az helyzettől függ. Ha az illető tudja, hogy a párom foglalt, esetleg még ismer is engem, akkor azért felhúzna a dolog. Ha valami vadidegen, aki őt is csak látásból ismeri, tehát ilyen plátói dologról van szó, inkább "cukinak" tartanám, és valamennyire meg is érteném - hiszen a párom nagyon szép és vonzó nő. Ezesetben nem nagyon tennék semmit (nem féltem a páromat) -, csak ha kéri.
2016. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hogy a bnőm, hogy kezelné a dolgot.


nem vagyok féltékeny típus. Úgy vagyok vele, hogy aki vihető, azt vigyék is minél előbb.. aki meg maradni akar, azt 10 lóval se tudják elvonszolni.

2016. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló, nem érdekelt. Tudtam hogy engem szeret, nem pedig azt aki leveleket ír neki mert nem mer elállni sem hogy elmondja.
2016. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Titusztitusz ***** válasza:
44%
Amennyiben MEGBÍZNÉK TELJESEN a barátnőmben,úgy nem zavarna a dolog...Sőt...Jót nevetnék az illető erölködésein...
2016. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a helyzet az, hogy én írnám a levelet. Megértem, tiszteletben tartom a kapcsolatukat, de úgy érzem megőrülök, ha nem tudatom a lánnyal az érzéseimet, életemben nem találkoztam még hasonló lánnyal sem. Remélem értitek.
2016. okt. 22. 12:09
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
De akkor miért levelet írsz? Közöld személyesen. Vagy inkább tereld el a figyelmedet, és felejtsd el mielőbb, és ne zaklasd ezzel. De semmiképpen sem levélben, ugyan mit kezdjen vele? Kínos helyzetbe hozod. Személyesen legalább lereagálhatja gyorsan.
2016. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Megértem, tiszteletben tartom a kapcsolatukat, de úgy érzem megőrülök, ha nem tudatom a lánnyal az érzéseimet, életemben nem találkoztam még hasonló lánnyal sem."


Ha tényleg tiszteletben tartanád, akkor nem írnál neki levelet. Hanem hagynád...békében, boldogan. Aztán az már más tészta hogy ha nem lesz kapcsolata mi lesz...akkor kellett volna lépned, nem most.

2016. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor még sajnos nem ismertem, bárcsak előbb találkoztunk volna.
2016. okt. 22. 13:46
 10/13 anonim ***** válasza:
és a lány érez valamit irántad? Van valami jel? Kellene tudni, hogy szerelmes-e a társába,vagy csak megszokásból van vele, hogy valaki elvegye. Mert a nők úgy mennek férjhez - tisztelet a kivételnek -, hogy nem is igen szeretik az illetőt, csak úgy tesznek, hogy férjük legyen. Ezt valahogy ki kellene puhatolni. Én megírnám a levelet. Persze ha a társa kezébe kerülne, az nem lenne jó. Lehet, nem is levelet írnék, hanem egyszer valahogy személyesen mondanám el neki, mit érzek, és azt is rögtön hozzátenném, hogy éppen ezért nem akarom, hogy megszakítsad a kapcsolatot vele, ha boldognak érzed magad, csak azt akartam, hogy tudd, és többet nem foglak zaklatni. - Aztán ha nem annyira jó a kapcsolata, és ő is valami ilyesmit érez majd irántad, akkor lép. - Láttam már olyat, hogy majdnem férjhez ment az illető, amikor jött egy szerelem...
2016. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!