Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel 6hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 6hónapja vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást, boldogok vagyunk. Karácsonyra ékszert szeretnék neki venni. Melyiket vegyem meg neki?

Figyelt kérdés

Ezzel az ékszer vásárlással annyi gondom van,hogy a nyaklánc mellett döntöttem mert más ékszert nem hord kivéve fülbevalót de az rengeteg van neki.Igaz van már neki egy nyaklánca is amit hord,egy ezüst nyaklánc kereszt medállal szóval kereszt medált nem szeretnék de tudom hogy a szívecskét is szereti.Nincs lány ismerősöm aki tudna a választásban segíteni ezért itt kérnék segítséget.Szerintetek melyik szép?Hordanátok?Tetszene nektek?21éves a barátnőm.


[link]


[link]


[link]



2016. nov. 22. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem az első tetszik, mert köves is, de van ezüst része is. A másik kettőt nem venném fel, ezt igen. :)

20L

2016. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
A legdrágábbat :(
2016. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem is az első kép tetszik :) Anyit tudok hogy a szívecskét szereti mert fülbevalója is van olyan :) De már ez is segítség,hogy egy valaki már hordaná :) köszi
2016. nov. 22. 16:20
 4/12 anonim ***** válasza:

1. tetszik nekem is a legjobban, aztán a 2. A 3. nem az én műfajom, de ha ajándékba kapnám, hordanám.

A szándék a fontos. :)

2016. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a második tetszik, valahogy "kifinomultabb", letisztultabb, különlegesebb. :)

26/n

2016. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az 1.-2.-kép szerintetek hétköznapi viselet vagy inkább alkalmi vagy mindkettő?Nem értek a női ékszerekhez igazán 🙂
2016. nov. 22. 16:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el őt választani. Én pl az első kettőt tuti nem venném fel, nagy cula medálok.
2016. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 mindkettő. :) Az adott lány stílusától/munkájától/hétköznapi tevékenységeitől függ, maga az ékszer tökéletesen alkalmas hétköznapi és alkalmi viseletre is. ;)
2016. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egyetemre jár. Változó stílus mikor milyen kedve van:) Van mikor sportosabb,színesebb ruhákban van lila,rózsaszín,stb van amikor elegánsabb ruhák iskolába is.De akkor mindegy lesz mihez veszi fel :)

Az elsőt veszem neki :) Köszönöm!!!

2016. nov. 22. 17:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Első es a második nagyon szép:) biztos örülni fog :)
2016. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!