Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek beszéljek neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beszéljek neki a csókról, vagy felesleges felhoznom?

Figyelt kérdés

Nem az én barátom, mi csak nagyon jóban vagyunk. Vagyis mikor elkezdtünk beszélgetni, még lefektetni próbált, de utána tényleg jóban lettünk és ma már barátok vagyunk (8 hónapja kb). Jó, közben nekem is volt egy időszak, mikor vele akartam lenni, de sosem történt közöttünk semmi.

Én túl félénk voltam, ő pedig ezzel nem tudott mit kezdeni. Tegnap voltunk egy buliban és ő nagyon berúgott, de kocsival akart hazamenni. Utána mentem és próbáltam tőle elszedni a kulcsokat, meg a távirányítót és valahogy úgy fordultunk, hogy én közé és a kocsija közé kerültem és megcsókolt. Kb leblokkoltam hirtelen, de közben én is viszonoztam és elég fura helyzet volt. Aztán hívtam neki egy taxit és még ott mondta, hogy menjek haza vele, de nem tettem. Mivel barátnője van, akit elmondása szerint szeret (nyár óta vannak együtt).


Nem emlékszik arra, mi történt az este, azt sem tudja, hogy jutott haza...

Elmondjam, hogy megcsókolt?

Eddig elhittem, hogy lehetünk csak barátok annak ellenére is, hogy elmondta, mi volt az eredeti célja velem. De ezek után fogalmam sincs, hogyan tovább.


19L (Ő 20 éves)


2016. nov. 26. 21:25
 1/2 A kérdező kommentje:
???
2016. nov. 26. 21:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak amiatt tette, mert nagyon részeg volt, de az is igaz, hogy ha nem vonzódna hozzád valamennyire, akkor nem tette volna meg. Ha a barátnőjét tényleg szereti és jól megvannak, akkor szerintem nem jó, ha miattad lesznek gondjaik. Maximum akkor mondanám el neki, ha sejteném, hogy még érez valamit irántam is, mert másképp csak bűntudata lesz és ciki lesz utána összefutni.
2016. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!