Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vége? Megcsal? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége? Megcsal? Vagy csak felesleges para? 16/L

Figyelt kérdés
Annyi a történet hogy mar egy ideje furán viselkedik a pasim. Eddig elkísért táncra meg eljött velem sétálni meg minden. Mostanában mindig dolga van, tanul stb... Mindig is jó tanuló volt pont most kell belehuzni? Eddig is elég volt amit tanult most hirtelen 100szor több? Múltkor a suli melletti Dohanybolt mögött egy csajjal beszélgetett. Meg flörtölt amikor meg oda mentem akkor megilletodtek mindketten es arról beszéltek tovább hogy milyen matekot írtak. Mar 2 éve vagyunk együtt. Pont most hagyna itt? Pedig benne az is felmerült hogy megkéri a kezem.

2015. máj. 5. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Megkéri a kezem... Álmodj királylány:D
2015. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy mindenki olyan tahó bunkó senki aki minden olcsó csajt fel csinál es számolja az ágyán az egy éjszakás kalandokat. Ő szeretet. Es ez egy nem segítő válasz!
2015. máj. 5. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Érettségizik mi? Akkor ne csodálkozz, majd te is elfoglalt leszel, ha te is sorra kerülsz a vágóhídon, mert annyira be fognak paráztatni a tanáraid, hogy egy tetves szabad perced nem lesz, mert félelmedben mindvégig csak tanulni fogsz, nehogy elhasalj. Mellesleg simán csak féltékeny vagy. Megvan az az érzés, amikor távol vagy otthonról és úgy érzed, mintha valaki a szobádban taperolná a cuccaidat és legszívesebben hazarohannál és kivágnád az illetőt a szobádból, mint a huzat,, ugye? Ugyan ezt érzed, csak nem tudod kifejezni, mert még gyerek vagy.

"Pedig benne az is felmerült hogy megkéri a kezem." - trolololo. Amúgy ilyenkor belegondolsz, hogy te gyerekként ugyan mi a bánatot tudnál nyújtani egy felnőttnek? A legtöbb fiú azért jár fiatalabb lánnyal, mert nem jutott neki a saját korosztályából, amint lesz lova, el fogja dobni a szamarat, mert egy szamár nem fogja őt elbírni a szó elvont értelmében. De gondolom mindezt feleslegesen gépelem le, mert úgyse értesz belőle semmit. na sebaj, sírd ki magad, aludj egyet és holnap majd jobb lesz.

2015. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A srác is 16. Csak más suliba jár. Pár hónappal idősebb. En mondtam hogy nem akarok feleség lenni mert elég korai es erre azt mondta hogy akkor egyszer ha mar úgy érzem,
2015. máj. 5. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek megbántani, de felejtős a srác

38f

2015. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lennék meglepődne ha megcsakna.

Ne haragudj... sajnálom :(

2015. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hány % hogy megcsal?
2015. máj. 5. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:

Én egy 70%-ra azt mondom, hogy megcsal

2015. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rád unt. Én is így voltam a csajommal 9 hónapig voltunk együtt de az utolsó 2 az szenvedés volt. 15/f
2015. máj. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!