Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy közel 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy közel 30 éves férfi lehet tényleg szerelmes egy 20 körüli lányba?

Figyelt kérdés
Vagy szinte mindig csak kihasználni akarja? Mennyire tudná felelős felnőttként kezelni a lányt és komolyan venni, hallgatni rá? Az ilyesmi korú férfiak válaszára vagyok leginkább kíváncsi, de másénak is örülök:)

2016. nov. 27. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Nekem volt már rá példa.

2016. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet szerelmes. Pl ikerlángok között is lehet ennyi korkülönbség, én úgy tudom.
2016. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
*Meg a szerelem nem a kornak a függvénye szokott lenni. Akibe beleszeret, abba beleszeret. Itt már ez nem zavaró szerintem, mert már nagykorúak mind a ketten, így nem zűrös. Szerintem simán lehetnek tényleg szerelmesek. Ez az érzelmeken múlik. És te ismered, te tudod eldönteni róla, hogy igazán szeret-e , vagy csak megjátssza magát.
2016. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szerelmes.


Az meg egy másik kérdés kint az életben mire mennek egymással. De az erős szerelem gyakran tök logikátlan.

2016. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Apukám 29 éves, anyukám 23 éves volt, amikor ÖSSZEHÁZASODTAK, kb másfél év járás után. (És ez nem az őskorban volt, hanem még a kilencvenes években.)


Azóta együtt vannak kb mint 25 éve rendben és felneveltek minket hármunkat szerintem minden értelemben normálisan.

Nem hiszek abban hogy létezik az a fajta kamu család, amiket mondjuk a TV-ben, filmekben mutatnak hogy minden tökéletes, mert súrlódások és napi problémák mindenhol vannak, de én most nagyzolás nélkül azt mondom, hogy szerintem az országban a lelki értelemben legjobban élő családok felső néhány százalékában vagyunk benne.


22/F

2016. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En 21 eves vagyok, baratom 31 eves, es kb. itt olvasgatva az ilyen kerdeseket szembesultem vele eloszor, hogy ez mar viszonylag nagyobb korkulonbsegnek szamit, aminel ilyen kerdesek felmerulhetnek az emberekben. Addig nekem komolyan eszembe sem jutott, hogy ez egyaltalan sok lenne vagy barmi ehhez hasonlo :D. De altalanossagban azt tudnam mondani, hogy teljesen az adott ket embertol fugg minden. Ha a lany 20 evesen meg ott tart, hogy minden hetvegen bulika, es flort es annyi hosszutavu celja van, hogy a diakmunkas 20 ezrebol melyik Bershka pulcsit vegye meg, akkor valoban egy komolyabb, dolgozo 30 eves ferfival nem lenne sok kozos bennuk, max. a szex. Ellenben lattam mar sok peldat arra is, hogy a 30 eves pasi 18 eves kamaszkent viselkedett, es kb. annyi felelossegerzet szorult bele, hogy egy csomag zsepit nem biznek ra. Szoval, te ismered magadat, illetve magatokat. Naluk nekunk valoszinuleg azert nem tunt fel ilyen elesen ez mert amikor megismerkedtunk mar akkor is egyedul eltem, sajat magamrol gondoskodtam, szoval nem volt az hogy egy felnott, dolgozo embernek kellett elviselnie egy bulizo egyetemista eletvitelet. Szoval, abszolut rajtatok all. Egy 22 eves is ugyanugy kihasznalhat.
2016. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Párom 29 volt, mikor megismerkedtünk, én 23 voltam. Több mint 3 és fél éve együtt vagyunk, jövő áprilisban pedig összeköltözünk.


Nem a kor számít már 18 fölött, hanem az agyi érettség.


"Mennyire tudná felelős felnőttként kezelni a lányt és komolyan venni, hallgatni rá?"

Ha a csaj megmutatja, hogy mennyire tud érett felnőttként viselkedni, akkor úgyis fogja kezelni a srác. Szóval ez a csaj viselkedésén múlik, hogy hogyan fognak vele viselkedni.

2016. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én 19 párom 28 volt mikor két éve megismerkedtünk. Még működünk :D

Simán működhet a dolog.

2016. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Működhet. Én (28) nem rég össze akartam jönni egy 19 éves lánnyal, igazából a távolság miatt nem lehetett esély erre elsősorban.
2016. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Saját példámból tudom, hogy igen, lehet.
2016. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!